oznur355

İsim
: Öznur K.
Kayıt Tarihi
: 9 Kasım 2021
Son Giriş
: 3 gün


Hakkımda

Merhabalar Akdeniz Üniversitesi Dış Ticaret İngilizce bölümünde ikinci sınıf öğrencisiyim.Aslen Erzurumluyum Antalya'da ikametgah ediyorum .Kitap okumayı , resim çizmeyi seviyorum .Kendime ait birçok makale ve deneme türlerim vardır .Yazı yazmayı farklı içerikler üretmeyi ve o konuda insanları aydınlatmayı seven biriyimdir. Bu konuda kendime olan güvenim, azmim ve inancımla yola çıkıyorum .


Fiyat Tarifesi: 2.60 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Verilecek olan siparişlerimde müşterilerimi yanıltmayacak ve gerçekten emeğin olduğu yazılarla geri dönüş sağlanacaktır.Onların vereceği siparişleri çok etkili yöntemlerle kaleme alarak yazılarımda ,denemelerimde vb. yorumlarımla en etkin ve verimli şekilde kullanacağıma emin olabilirsiniz .

NEDEN BEN ?                                                                                                                                               İstenilen içeriklere tamemen kendiime ait kaynakllarım ve yorumlamalarımla  yaklaşarak  başarıyı ve verimi fazlasıyla sağlayacağıma böylelikle müşterilmi memnun edebileceğimi biliyorum. 

 

 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
CV - Önyazı
Ürün Yorumu
Diğer Makale - İçerik
Video İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.