• Giriş
  • Kayıt Ol

oznur355

İsim
: Öznur K.
Kayıt Tarihi
: 9 Kasım 2021
Son Giriş
: 1 yıl

Standart Yazar


Hakkımda

Merhabalar Akdeniz Üniversitesi Dış Ticaret İngilizce bölümünde ikinci sınıf öğrencisiyim.Aslen Erzurumluyum Antalya'da ikametgah ediyorum .Kitap okumayı , resim çizmeyi seviyorum .Kendime ait birçok makale ve deneme türlerim vardır .Yazı yazmayı farklı içerikler üretmeyi ve o konuda insanları aydınlatmayı seven biriyimdir. Bu konuda kendime olan güvenim, azmim ve inancımla yola çıkıyorum .


Türkçe Makale Siparişi: 15.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

İstekleriniz üzerine yaratıcı seo oluşturabileceğime inanıyorum.Verilen güvenin karşılığı her zmaan benim için önemlidir bu yüzden yazılarımı veya makalelerimi sizlerin beklediği ve umduğu şekilde hazırlamk benm için çok önemli.

Neden Ben ?

Çalışkanlığım ve azmim ile her zaman ileriye yönük araştırmalar yapıyorum.Okuduğum kitaplardan,çalıştığım firmalardan ve hayatımdaki deneyimelerimden ilham alarak bu işi zevkle yapıyorum.Merakınızı ve ilginizi arttırabilmek için hergün yeni yenikler ile karşınıza çıkmaya hazırım.Kendi isteğiniz üzere yaptığınız tüm siperişleri sizlere kalite ve özgünlük konusunda dikkat ederek yapacağıma eminim.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
CV - Önyazı
Ürün Yorumu
Diğer Makale - İçerik
Video İçerik

Müşteri Yorumları (2)

icerik.net
27 Ocak 2022 17:31 tarihinde gönderildi.

Satıcı, siparişi teslim etmemiştir.

ankara2
22 Aralık 2021 23:38 tarihinde gönderildi.

Kısa sürede teslimat yapıldı ilginiz için teşekkür ederim.

Whatsapp Destek - icerik.net