• Giriş
  • Kayıt Ol

Nasıl Çalışır?

Sistem çalışma prensipleri ve özetlerini sade şekilde sizler için anlattık.

Alıcılar İçin Nasıl Çalışır? 

Alıcılar içerik ihtiyaçlarını farklı şekillerde icerik.net üzerinden karşılayabilmektedir. 

 

Hazır Makale Satın Alın
Hazır makale kısmında yer alan tüm makaleler seo uyumlu ve özgün olarak satışa hazırdır. Bu makaleler kişiye özel satılarak, satış sonrası sistemden kaldırılmaktadır. 30+ farklı kategoride yüzlerce hazır makaleyi hemen inceleyebilirsiniz.


Makale Siparişi Verin
Üye paneli > Alışlar > Makale Siparişi Oluştur bölümünden hemen makale siparişinizi oluşturabilir ve ödemesini yaparak yazılmasını sağlayabilirsiniz. Sipariş detayları hakkında ne kadar bilgi verirseniz o kadar nitelikli içerikler ortaya çıkar.


Yazarlar İle Anlaşma Yapın
Sistemde yer alan yazarlar arasından size uygun olanı seçerek hemen iletişime geçebilirsiniz. Yazar profil sayfasında verdiği hizmetler, referanslar, tecrübe, kelime bazlı fiyatlandırma gibi birçok önemli bilgi de yer almaktadır.


Özel Teklifler Alın
Yazarlar ile gerçekleştirdiğiniz görüşmeler sonucunda sipariş detaylarınızı ileterek yazarlardan özel fiyat teklifleri de alabilmektesiniz. Aldığınız teklifler içerisinden birini seçerek ödemesini yapıp, hemen siparişe çevirebilirsiniz.

 

Freelancer Yazarlar İçin Nasıl Çalışır? 

Yazarlar yeteneklerini ve emeklerini kazanca dönüştürmek için birçok seçeneğe sahiptir.

 

Hazır Makaleler Satın
İstediğiniz bir başlıkta hazır makaleler yazarak satışa çıkarabilirsiniz. Hazır makaleleriniz satılmadığı her gün kopya kontrolünden geçirilmektedir. Satılan hazır makalelerinizin tutarı hesabınıza aktarılarak para kazanmaya başlayabilirsiniz. 


Makale Siparişleri Alın
Sistem üzerinde yer alan alıcılar tarafından size özel makale siparişleri verilmektedir. Bu siparişleri istenilen özelliklerde hazırlayarak teslim edebilirsiniz. Siparişlerden kazandığınız tutar banka hesabınıza ertesi gün aktarılmaktadır. 


Teklifler Verin
Alıcılar ile gerçekleştirdiğiniz görüşmeler sonucunda onlara indirim imkanı sunabilir ve özel fiyat teklifleri iletebilirsiniz. Alıcılar ile anlaşma sürecinde taban alt limitini aşmayarak indirimleriniz sayesinde daha fazla sipariş alabilirsiniz. 


Referans Edinin
Tamamladığınız siparişler sonucunda alıcı sizden aldığı hizmet kalitesini değerlendirmektedir. Memnuniyet oranları yeni müşteri adaylarınız için büyük önem taşımaktadır. Referanslarınızı güçlü tutarak yeni siparişler alabilirsiniz. 


Whatsapp Destek - icerik.net