• Giriş
  • Kayıt Ol

Hakkımızda

Hakkımızda merak ettikleriniz ve başarı öykümüzü birde bizim kalemimizden dinleyin.
 
 

İcerik.net Nedir?

İcerik.net alanında uzman içerik yazarları ile içerik ihtiyacı olan alıcıları buluşturan online bir pazaryeridir. Alıcılar icerik.net üzerinden içerik ihtiyaçlarını güvenli ve hızlı bir şekilde temin edebilir, satıcılar ise içerik üreterek kazanç sağlayabilir. 


Biz Kimiz?

İçeriklerin her zaman tüketilebilir bir ihtiyaç olduğuna inanan, dinamik bir ekibiz. Ekibimiz içerisinde yer alan çalışma arkadaşlarımız Türkiye’nin önde gelen Seo uzmanı, Haber editörü ve İçerik editörlerinden oluşmaktadır. Bizde tüm içerikler oldukça "Net".

Misyonumuz

Ülkemizde içerik alanında ihtiyaç duyulan hizmetleri, hedef kitleye ileterek internet dünyasının daha zengin bir kütüphane olmasını sağlamaktır. İçerik ihtiyacı olan kişilerin bu ihtiyaçlarını en kısa, hızlı, güvenli, etkili, amacına uygun şekilde temin etmesi için varız.

Vizyonumuz

Dijital dünyada oluşabilecek tüm içerik ihtiyaçlarında, akıllarda yer eden, alanında lider bir platform olmak istiyoruz. Bu sayede Türkiye'nin içerik ihtiyaçlarının büyük bir bölümünü karşılayan, tüketilebilir içerikler üreten bir fabrika olarak sektörde konumlanmak istiyoruz. 

 
 

Alıcılar için İcerik.net

istediği kriterlere uygun yazarlar ile çalışabileceği güvenli, hızlı ve sonuç odaklı bir platformdur. Bu sayede doğru yazar ile çalışarak doğru sonuç ve hızlı başarı yakalar ve zamandan tasarruf eder.

Yazarlar için İcerik.net

yeni müşteriler bulmalarına yardımcı olan, kazanç sağlayabileceği bir gelir kapısıdır. Yazarlar içerik alanında sisteme ilan vererek yetenekleri konusunda alıcıları bilgilendirmektedir.İcerik.net Editörleri Çalışma Prensipleri
 

 
  • Sistem üzerinden gerçekleşen tüm siparişler İcerik.net editörleri tarafından büyük bir titizlikle, tarafsız olarak incelenmektedir.
 
  • İcerik.net editörlerinden her biri alanında uzman, (Seo, yazım, imla, özgünlük vb.) gibi teknik bilgilere sahip kişilerden oluşmaktadır.
 
  • İcerik.net sipariş süreçlerinde tamamen tarafsız olarak iki tarafın haklarını da koruyarak alışveriş gerçekleşmesini sağlar. 

 

Soru, görüş, öneri ve tavsiyeleriniz için Bizimle iletişime geçin​​​​​​

Whatsapp Destek - icerik.net