irmipk

İsim
: İ̇rem İ.
Kayıt Tarihi
: 26 Ocak 2021
Son Giriş
: 3 ay


Hakkımda

Uzun zaman önce başladığım içerik yazarlığında, birçok özgün ve nitelikli içerikler üretme imkanı buldum. İçerik üretmek ciddi araştırma ve uğraş gerektiren bir iş. Fakat araştırma yapmayı sevdiğimden, benim için oldukça keyifli... Pek çok alanda içerik üretebilirim. İçerik üretmeden önce gerekli eğitimleri almış olmam, beni diğerlerinden farklı kılıyor. Önceliğim, özgün, kurallara uygun ve fark ortaya koyacak kaliteli içerik üretmektir. Siz değerli icerik.net üyeleri ile birlikte iyi ve sürekli işlere imza atacağımıza inanıyorum.


Fiyat Tarifesi: 3.50 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Merhaba,
   Sahip olduğum iş disiplini ile zamanında ve tam olarak isteklere cevap veren bir içerik yazarı arıyorsanız güzel bir çalışma sürecini birlikte yaşayabiliriz. Ancak önceliğim, her zaman kaliteli içerik. Bu nedenle aceleci davranmak yerine, daha kaliteli ve üstünde çalışılmış içerikler üretmekten yanayım. 
   Özgün ve okunabilir içeriklerin sitenize sağlayacağı faydalar ise;
- Seo açısından sitenizi güçlü kılar.
- Yeni ziyaretçiler kazandırır.
- Sadık bir okuyucu kitlesi edinirsiniz.
- Sahada kalma sürenize olumlu etki eder.
Sipariş vermeden önce, vereceğim hizmetin ve fiyatlandırmanın detayını konuşmak için benimle iletişime geçerseniz, daha verimli ve kaliteli sonuçlar elde ederiz.
Teşekkür ederim. 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
CV - Önyazı
Ürün Yorumu
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (1)

adnanmerttt
2 Mart 2021 23:02 tarihinde gönderildi.

gerçekten işinin ehli. aldığım hizmetten çok memnun kaldım. irem hanıma tekrardan çok teşekkür ediyorum. çok titiz kaliteli temiz özgün tam istediğim gibi bir çalışma çıkardı ortaya. tek kelime ile harika...