halilluslu

İsim
: Halil U.
Kayıt Tarihi
: 25 Kasım 2021
Son Giriş
: 55 dakika


Hakkımda

2016 yılından itibaren fotoğrafçılık alanıyla dijital sektöre atıldım. Hem hobim hem işim olarak sevdiğim mesleğimde bir zaman sonra kendimi yükseltmek ve geliştirmek adına video ve video edit sektörüne giriş yaptım. Bulunduğum zaman içinde gerek fotoğrafçılık gerek video üzerinde güzel işçilik ortaya koydum. Bu sektörlerin içerisinde işine hakim birçok kişiyle çalıştım. Şimdi ise kendimi daha fazla geliştirmek adına içerik yazılarına yönelttim. Siz değerli icerik.net üyeleri ile birlikte bu alanda mükemmel işler yapacağımıza ve başaracağımıza inanıyorum.


Fiyat Tarifesi: 4.50 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

>İstek ve ihtiyacınız doğrultusunda bulunduğunuz sektör adına özgün ve akıcı metinler oluşturabilirim. Konunun içeriğine göre isteğinizi en belirgin şekilde anlatırsanız ve size uygun olan tarzı bana iletirseniz çok memnun olurum.

>İçeriğinize uygun anahtar kelimeler bulabilirim.

>Sayfanın göze hitap edebilmesi için sayfa, kelime ve paragraf bütünlüğüne dikkat ederek size en uygun sayfa tasarımını hazırlayabilirim.

>Ayrıca farklı yazım taleplerinize uyabilir, en uygun içeriği size sunabilirim.

NEDEN BEN ?

Dijital sektöre olan ilgim üzerine birçok farklı alanda, işinin ehli kişilerle ortak projeler başardık. İçeriğinize uygun en iyi yazı ve tasarımlarıda beraber başarabiliriz.

UNUTMAYIN Kİ ; içinde olduğumuz devir dijital. Bu sektörde ayakta kalmak için en iyi içerik ve tasarım sizin hakkınız. Bu yolda birlikte devam edelim.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
İnceleme İçeriği
Diğer Makale - İçerik
Video İçerik

Müşteri Yorumları (1)

erbain
29 Aralık 2021 23:39 tarihinde gönderildi.

teşekkür ederim arkadaşa çok saygılı ve ilgili birisi düzenlemeleride sıkılmadan yapıyor.