zuleyha4

İsim
: Züleyha A.
Kayıt Tarihi
: 29 Mart 2021
Son Giriş
: 7 ay


Hakkımda

Meraba :) Öncelikle beni tanıyın isterim. Dokuz ay içerde yatmam gerekirken şartlı tahliye kararıyla sekiz aylıkken Kadıköy de dünyaya geldim. Kocaman kitaplıkları olan bir evde bana da okumak düştü. Yaşadığımız dünyanın dışında -ve bir o kadar da içinde olan - kelimelerden oluşan büyülü bir dünya varmış. Kelimelerin akıl almaz gücüne inanıyorum. İlk zamanlar okuduklarımın içimde oluşturduğu enerjiyle yazmaya başladım. Şuan bilgisayar mühendisliği öğrenciyim. Günümün neredeyse tamamı bilgisayar başında geçiyor. Araştırmak, okumak ve bunları sonuca çıkarıp yazmak tutkuyla yaptığım bir iş. Google parametrelerine, SEO gereksinimlerine hakimim. Yazılarımda istediğiniz üsluba uygun bir şekilde özgün ve akıcı olmasına dikkat ederek yazarım. Gösterdiğiniz teveccüh için teşekkür ederim. Sipariş vermeseniz bile umarım yollarımız bir başka şekilde kesişir :)


Fiyat Tarifesi: 2.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Kelimelerin gücüne inanır mısınız ? Doğru kelimeler doğru sırayla sıralandığı zaman gücünü kim inkar edebilir ki? Yazarken kendimi kelimelerin gücüne dayanarak özgür hissediyorum ve kendimi buluyorum kelimelerde. Sizde benimle özgürleşmek ister misiniz?

İşte benim iş prensiplerim hakkında bilmeniz gerekenler :

- Konu :

Öncelikle bilgisayar mühendisi öğrencisi olduğumu belirteyim. Teknolojik gelişmeleri, teknolojik ürünleri, yakından takip ediyorum. Siber güvenlik, e-ticaret, sosyal medya ilgilendiğim en temel konular. Kozmetik konusunda bilgi sahibiyim. İngiltere fransa gibi büyük şehirlerde yaşama deneyimim oldu. Seyehat, tatil gibi konulara hakimim. Edebiyatla aram çok iyidir. Son olarakta karakalemle uğraşıyorum. İstanbulda yaşadığım için pek çok sergiye gidiyorum yani sanat konusunda da birikimim var. Konu sınırlamam yok çünkü meraklıyım ve sizin için büyük bir tutkuyla en ince ayrıntısına kadar araştırabilirim.

-Süreç:

Öncelikle istenilen konu hakkında İngilizce ve Türkçe kaynaklardan bilgi topluyorum. Yeteri kadar bilgi birikimim olduğu zaman başlıyorum yazmaya. İstenilen metin türünün üslubuna göre akıcı, anlaşılır, çarpıcı ve tamamen özgün cümleler yazıyorum. Google parametrelerine, SEO gereksinimlerine uygun bir şekilde metin oluşturuyorum. Kullandığım bir algoritma sayesinde en fazla trafik çeken kelimeleri belirler ve uygun yerlerde kullanırım. 

*Bence bir yazının kalitesini belirleyen unsurlardan bazıları da noktalama,yazım kuralları ve paragraf düzeni. Bu konuda çok titiz çalışırım.

*Sipariş vermeden önce mesaj atarsanız birbirimizi daha iyi anlayarak çok daha kaliteli bir sonuç çıkarabiliriz.Sizlerin memnun kalacağı işler teslim etmek beni de mutlu eder.

*İçime sinmeyen çalışmaları teslim etmiyorum. Sizin de içinize sinmediği yerlerde istediğiniz seviyeye gelene kadar ciddiyetle düzeltme yapabilirim.

*Gösterdiğiniz teveccüh için teşekkür ederim. Sipariş vermeseniz bile umarım yollarımız bir başka şekilde kesişir :)

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Ürün Yorumu
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.