• Giriş
  • Kayıt Ol

zuhalcan

İsim
: Zuhal N.
Kayıt Tarihi
: 19 Haziran 2023
Son Giriş
: 11 ay

Standart Yazar
Hazır Makalesi (4)


Hakkımda

12 yaşında yazdığım bir kompozisyonla yaşadığım ilçede ikincilik ödülü alınca yazmak benim için bir tutku haline dönüştü. Kendimce deneme yazıları yazmak en büyük hobim. Kendi blog sayfamda bunların bazılarını yayınladım. Okuduğum kitaplara bir editör edasıyla yaklaşıp yazım yanlışlarının altını çizerim. Sosyal medyayı aktif olarak kullandığımdan bir sosyal medya hesabımda özellikle kahve, kitap başta olmak üzere çeşitli konularda yazmaktan inanılmaz keyif alıyorum. Yüksek lisans mezunu hemşireyim. İlkyardım Eğitmeniyim. Master Trainer belgem var yani ilkyardım konusunda usta öğreticiyim. İçerik.net ile birlikte sizinle bu keyifli deneyimi devam ettirmeye ne dersiniz 🌸


Türkçe Makale Siparişi: 10.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Bir ürünü daha çok kişiye ulaştırmak iyi bir tanıtım ile olur. Tanıtım bir reklamdır aslında. İlgi çekici, merak uyandırıcı ve özgün olmalı, başkalarına da tavsiye edilebilmelidir.  

Ürünlerin açıklamasında ise ürün ile ilgili tüm detaylar anlatılmalı, akılda kalıcı, güvenilir olmalıdır.

Ürünü,  talep ve ihtiyaçlarınıza yönelik hazırlayarak içeriklerle daha çok müşteriye ulaştırmanızı sağlıyorum. Akıcı bir dille yazıldığından her yaş grubuna hitap edebilirsiniz. 

Sipariş oluştururken ürün ile ilgili verdiğiniz detaylar, ihtiyaçlarınızı net olarak belirlemiş olmanız, içerik hizmetinden daha çabuk, daha kolay faydalanmanızı sağlar. 

Sonuç

- Güvenilir içerik

- Müşteri memnuniyeti

- Olumlu geribildirimler

- Daha çok kazanç

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Ürün Açıklaması
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Ürün Yorumu

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net