• Giriş
  • Kayıt Ol

zeyyzeyy

İsim
: Zeynep Ç.
Kayıt Tarihi
: 6 Ocak 2023
Son Giriş
: 3 ay

Standart Yazar


Hakkımda

Sosyal Hizmetler lisans bölümünden mezunum. Sosyal sorumluluk projelerinde görev alıyorum ve kalan zamanlarımda zihnimdekileri kağıda dökmekteyim. Kendimi bilgiye aşık olarak tanımlayabilirim. Yazılım, kodlama, temel tıbbi müdahale, psikoloji, sosyoloji, alternatif tıp, fitoterapi, aromaterapi, bitkilerin faydaları ve insan sağlığı üzerine etkileri gibi farklı alanlarda eğitim aldım ve almaya devam ediyorum. Çünkü öğrenmek her zaman her yerdedir. Yazılarımı yazarken makalelerdeki alıntılar haricinde kendi cümlelerimi kullanırım. Özgünlük yazıları yazan kişinin imzasıdır. Yazmayı seviyorum ve burda olma sebebim kendimi buranın bir parçası hissetmem.


Türkçe Makale Siparişi: 6.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

İstediğiniz konu üzerinde SEO uyumlu taklidden uzak yazılar hazırlaybilirim. İstreseniz edebi isterseniz açık bir anlatım tarzı kullanarak konunuza göre talep edebilirsiniz. Yapmanız gereken sadece konuyu, başlık ve anahtar kelimeyi belirtmeniz.Yani nasıl bir şey istediğinizi açıkça ifade etmeniz durumunda hizmetimi beğeneceğinize eminim

Her konu hakkında yazabilirim. Bilimsel yada sohbet tarzı aynı konu dahi olsa anlatımla farklı içerikler çıkarabilirim.Örneğin bir şehri tanıtmak için sadece bilimsel bir uslubla bilgilendirici bir içerik, sohbet uslubu ile yorumsal olrak önerileri ve tavsiyeler içeren bir içerik  ya da her ikisini içeren insanları sıkılmalarını engelleyecek şekilde hem bilimsel hem sohbet uslubu ile ve tabi SEO uyumu ile kaliteli bir içerik elde ederiz.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Ürün Yorumu
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net