• Giriş
  • Kayıt Ol

zeynepysr

İsim
: Zeynep Y.
Kayıt Tarihi
: 14 Ekim 2021
Son Giriş
: 9 ay

Standart Yazar
Hazır Makalesi (1)


Hakkımda

Bir üniversite öğrencisi olarak ek gelir için başladığım içerik yazarlığında amacım gelişmek; gelişirken içerik.net üyeleriyle birlikte verimli, özgün ve devamlı işlere imza atmak. Söz konusu kişisel gelişim, moda, diyet, eğitim, edebiyat, borsa, magazin ve daha birçok başlıkta içerik üretmekten keyif alıyorum. Aynı zamanda blog içeriklerinde de kendime oldukça güveniyorum. Eğitim hayatımla birlikte içerik yazarlığı devamlılığı sağlayacağıma inanıyorum.


Türkçe Makale Siparişi: 8.20 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Tamamen özgün, size özel, seo uyumlu içerikler yazabilirim. Konuyu tüm başlıklarıyla ele alıp okuyucunuza keyif verecek biçimde düzenlerim. İmla kurallarına oldukça dikkat ederim. İçeriklerin seo uyumlu olması sitenizi; güçlü, trafiği olan, sabit okuyucu kitlesi olan bir siteye dönüştürür. Sizden beklentim en başında tüm isteklerinizi açık ve net şekilde belirleyip belirtiyor olmanız. 

 

Neden ben?

Tamamen özgün, okunabilir yazılar ile belirtilen sürede süreci tamamlayıp güvenli bir çalışma sürecini birlikte tamamlarız. Tüm bu yukarıda bahsettiğim nedenlerle beraber iş disiplini olan bir içerik yazarı olarak beni tercih etmeniz hem alışveriş sürecinizde hem hizmeti kullanacağınız mecrada size artı sağlayacaktır.

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Liste İçerik
Ürün Yorumu

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net