• Giriş
  • Kayıt Ol

zeynepisk

İsim
: Zeynep I.
Kayıt Tarihi
: 12 Mayıs 2020
Son Giriş
: 3 yıl


Hakkımda

Anadolu üniversitesinde Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde öğrenciyim. Okumayı, yazmayı çok seviyorum. Beni en çok heyecanlandıran şeylerden biri keşfedecek yeni bilgiler bulmak ve bunları kaleme dökmek. Ayrıca içeriklerimi en kaliteli şekilde okura sunmak benim için çok önemlidir. Yazılarımın SEO uyumlu ve anlaşılabilir olmasına çok dikkat ediyorum. Benden istediğiniz makaleleri en kısa sürede isteğiniz doğrultusunda yazıcağımdan emin olabilirsiniz.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

"zeynepisk" Örnek İçerikleri

  • Diş Sağlığı

Hizmet Açıklaması

Sizin istek ve ihtiyaçlarınıza bağlı olarak seo uyumlu, tamamen özgün şekilde içeriklerinizi üretebilirim. Sizlerden ricam içerik siparişi verirken tüm detayları baştan net şekilde bana iletmeniz olacaktır. İçeriklerinizi hazırlarken konu bütünlüğüne göre alt başlıklar ile hazırlamaktayım. Bunların dışında farklı yazım taleplerinize de uyum sağlayabilirim.

Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde okuduğum için alanım gereği noktalama işaretleri ve imla kurallarına hakimim.Anlaşılabilir olması için cümle akışına özen gösteriyorum. Yazılarımın özgün ve kaliteli içerikte olması için kısa bir makale de bile uzun araştırmalar yapar yazımın anlaşılabilir ve sıkmayacak türde açıklayıcı olmasına özen gösteriyorum. Zamanında teslim ediliceğinden de emin olabilirsiniz.

Ödev, redaksiyon,ürün açıklaması, web sitesi içeriği, blog içeriği, tanıtım yazısı vb. yazılar için bana ulaşabilirsiniz.

 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
Ürün Yorumu
Redaksiyon
Diğer Makale - İçerik
Video İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net