zeynepdoga

İsim
: Zeynep A.
Kayıt Tarihi
: 24 Temmuz 2018
Son Giriş
: 3 yıl


Hakkımda

Türkçe öğretmenliği mezunuyum. 2015 yılından beri bir reklam ajansında içerik yazarlığı yapıyorum. Bugüne kadar bini aşkın metnin yazarlığını yaptım. Özellikle SEO uyumlu içerik üretiminde ve web sitesi içeriği yazılarında kendime güveniyorum. Ayrıca blog içerikleri de oluşturabilirim. Siz değerli icerik.net üyeleri ile birlikte iyi ve sürekli işlere imza atacağımıza inanıyorum. Bugüne kadar aldığım tüm işleri zamanında teslim ettim. Yazdığım içerikler hem beğenilerek okundu hem de SEO'da başarıda etkili oldu.


Fiyat Tarifesi: 5.50 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Web sitenizin amacı, istekleriniz ve sektörünüze uygun olarak SEO uyumlu, özgün içerikler yazabilirim. Siparişinizi hızlı ve hatasız teslim edebilmem için sizlerden içerik siparişi verirken tüm detayları bana iletmenizi rica ediyorum. İçerikleri hazırlarken tamamen okunabilir, kaliteli, arama motorlarının önem verdiği kullanıcı deneyimini ön planda tutan içerikler oluştururum. H1, H2 gibi başlıkları özenle ve doğru olarak kullanırım.  Bunların dışında farklı yazım taleplerinize de uyum sağlayabilirim. 

Neden Ben?
Bugüne kadar aldığım tüm işleri zamanında teslim ettim. Yazdığım içerikler hem beğenilerek okundu hem de SEO'da başarıda etkili oldu.

Özgün ve okunabilir içeriklerin sitenize sağlayacağı faydalar ise;
- Seo açısından sitenizi güçlü kılar. 
- Yeni ziyaretçiler kazandırır.
- Sadık bir okuyucu kitlesi edinirsiniz. 
- Sayada kalma sürenize olumlu etki eder.

 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.