zeynep_beyza

İsim
: Zeynep B.
Kayıt Tarihi
: 11 Eylül 2021
Son Giriş
: 4 ay


Hakkımda

Ben Zeynep Beyza. Uzun süredir içerik üreticisiyim fakat yeni bu platforma dahil oldum. Üniversite öğrencisiyim, edebiyata ilgim olduğu için ve edebi makaleler okuduğum için yazıya ilgim uzun süreden beri yoğun. Okuduğum kitaplar neticesinde kelime dağarcığım olukça geniş. Genellikle spor, diyet ve sağlıklı yaşam alanlarında yazılar yazdım. Amatör şekilde kitap da yazıyorum.


Fiyat Tarifesi: 40.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Öncelikle ben Zeynep Beyza. Kendi çapımda içerik üreticisiyim. Üniversite öğrencisiyim fakat olabildiğince kendimi bu konuda da geliştirmeye çalşıyorum. Önceden farklı sitelerde yazarlık yapıyordum fakat bir süre sonra tatmin etmedikleri için bu siteye başvurma kararı verdim.

Özellikle edebiyat, müzik, sosyal hayat, bakım ve spor hakkında yazılar yazıyorum. Daha doğru bilgi aktarımı açısından yazılarımı yazmadan önce mutlaka ön araştırma yapmaya dikkat ediyorum. Kendi çapımda kalemime güveniyorum. Olabildiğince yazı hakkında kendimi yeniliklere açık tutuyorum. Fazlasıya günceli takip ediyorum. Günceli hayatı takip etmenin yazıya ilham olduğunu düşünüyorum.

 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
Yorum - Değerlendirme

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.