zeynep28

İsim
: Zeynep Z.
Kayıt Tarihi
: 27 Kasım 2020
Son Giriş
: 2 yıl


Hakkımda

Merhaba, Ben Zeynep, 25 yaşındayım ve İstanbul’da yaşıyorum. 2014 yılında İzmir Saint Joseph Fransız Lisesi’ni bitirdikten sonra İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde Medya ve İletişim bölümünü kazanıp İstanbul’a yerleştim. Lisansımın 2.yılında Reklamcılık bölümü ile yan dal programına başladım. 3.yıl ise Güz döneminde Erasmus Değişim Programı kapsamında Belçika’nın Antwerp kentinde 6 ay okudum ve yaşadım. 2018 yılında mezun olduktan sonra, Galatasaray Üniversitesi’nin İletişim Stratejileri ve Halkla İlişkiler tezsiz yüksek lisans programına kabul edildim. Yüksek lisansımı 2019 Haziran ayında tamamladım.


Fiyat Tarifesi: 15.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Yazmamı istediğiniz içerikleri hangi alandan olursa olsun detaylıca araştırıp, istekleriniz doğrultusunda yaratıcı ve sade bir anlatımla yazıyorum. Türkçe ya da İngilizce olarak istediğiniz içeriği yazabilirim. Belirlediğimiz teslim tarihinde veya daha öncesinde kaliteli bir şekilde size ileteceğimden emin olabilirsiniz! Yaklaşık 2 yıldır içerik yazımı ve sosyal medya yönetimi alanlarında faaliyet göstermemden dolayı okuyucuya vermek istediğiniz mesajları en çekici şekilde verebilirim.

Kurumunuzu ve sizi daha iyi tanıdıkça daha güzel işler başaracağımıza benim inancım tam. Sizi ve kurumunuzu temsil etmekten onur duyarım. Umarım siz de bana güvenmeyi seçersiniz ve harika bir ekip olabiliriz! İçeriklerinizi sabırsızlıkla bekliyorum, aradığınız hizmetin en iyi karşılığını almanızı diliyorum. 

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Liste İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.