• Giriş
  • Kayıt Ol

zeynep131

İsim
: Zeynepaslan
Kayıt Tarihi
: 23 Haziran 2023
Son Giriş
: 4 ay

Standart Yazar
Hazır Makalesi (2)


Hakkımda

Atatürk Üniversitesi gazetecilik mezunuyum. Haber sitelerinde SEO uyumlu içerikler üreterek spor haberleri yazdım, e ticaret platformunda içerik editörü olarak yarı zamanlı çalıştım. İçerik yazımı konusundaki yeteneklerim ve gazetecilik becerilerimle, çeşitli konularda içerikler üretebilirim. Araştırma yapma, bilgiyi sentezleme ve ilgi çekici bir şekilde sunma konusunda uzmanım. SEO uyumlu içerikler oluşturma ve hedef kitleye uygun bir dil kullanma konularında da deneyim sahibiyim.


Türkçe Makale Siparişi: 6.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

"zeynep131" Örnek İçerikleri

  • Ev Dekorasyonunda Minimalist Yaklaşım 2

Hizmet Açıklaması

Ben, gazetecilik mezunu bir içerik yazarı olarak size başvuruyorum. İçerik yazımı konusundaki deneyimim ve gazetecilik alanındaki eğitimimle, müşterilerinizin ilgisini çekecek kaliteli içerikler üretme konusunda sizlere yardımcı olmak istiyorum.Gazetecilik mezuniyetim, haber yazma becerilerimi geliştirmeme, araştırma yapma yeteneğimi artırmama ve bilgiyi anlaşılır bir şekilde aktarma konusunda ustalaşmama yardımcı oldu. Haber değeri taşıyan konuları saptama, kaynakları doğrulama ve bilgileri anlaşılır bir şekilde sunma konusunda deneyim kazandım.

İçerik yazımı konusundaki yeteneklerim ve gazetecilik becerilerimle, çeşitli konularda içerikler üretebilirim. Araştırma yapma, bilgiyi sentezleme, ilgi çekici bir şekilde sunma konusunda size yardımcı olmak isterim. SEO uyumlu içerikler oluşturma ve hedef kitleye uygun bir dil kullanma konularında da deneyim sahibiyim.

Müşterilerinizin ilgisini çekmek ve onların ihtiyaçlarına cevap vermek için özgün ve yaratıcı içerikler üretmeye özen gösteriyorum. Okuyucuların ilgisini çekecek başlıklar seçme, içeriği akıcı ve sürükleyici bir şekilde sunma konusunda titizlikle çalışıyorum. Sizlere, müşterilerinizin göreceği etkili içerikler sunmak için işbirliği yapma fırsatı vermenizi rica ediyorum. İçerik yazımında profesyonel bir yaklaşım sergileyerek markanızın itibarını artırmaya ve hedef kitleye değerli bilgiler sunmaya yardımcı olmak için buradayım.

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net