• Giriş
  • Kayıt Ol

zesu90

İsim
: Zeynep S.
Kayıt Tarihi
: 12 Temmuz 2023
Son Giriş
: 4 ay

Standart Yazar
Hazır Makalesi (10)


Hakkımda

Merhaba! Ben Zeynep Sude. Sosyoloji (İng.) programında son sınıf öğrencisiyim. Bölümüm gereği birçok alanda (sosyoloji, psikoloji, felsefe, antropoloji, sosyal hizmet, feminizm, ekonomi) okumalar yapıyorum ve bu konular üzerine makaleler yazıyorum. Bunların yanı sıra; müzik, edebiyat, kültür ve sanat, sağlık ve biyografi alanlarında da hizmet verebilirim. Makalelerinizi büyük bir özenle, farklı kaynaklardan araştırma yaparak ve SEO uyumlu yazacağımdan emin olabilirsiniz. Okumak, araştırmak ve yeni şeyler öğrenmekten zevk duyduğum için buradayım!


Türkçe Makale Siparişi: 8.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

"zesu90" Örnek İçerikleri

  • Banal Milliyetçilik ve Anıtkabir

Hizmet Açıklaması

Neden Benimle Çalışmalısınız?

-Üniversitenin ilk yıllarından itibaren (hazırlık dahil) makale yazmaya, okumaya, araştırmaya eğilimli bir eğitim süreci geçirdim/geçiriyorum. Konuları belirli bir literatür taraması eşliğinde araştırırım ve o konuya ait verileri sistemli bir biçimde toplarım. Sonraki adım, Google uyumlu anahtar kelimeler çıkarmak ve SEO uyumlu bir makale elde etmek. Talebinize göre APA style biçiminde referans gösterir, vermiş olduğunuz süre içerisinde makale teslimini gerçekleştiririm.

-Oluşturduğum makalelerde; yazım kurallarına, noktalama işaretlerine, paragraf ve başlık oluşumuna dikkat ederim. Çeşitli kelime dağarcığım ile intihal olmaksızın, istediğiniz zaman diliminde ve kelime limitinde içerik üretebilirim. Oluşabilecek herhangi bir olumsuzlukta revize haklarınızı kullanabilir, dilediğiniz şekilde destek alabilirsiniz.  Bu hususlara dikkat ederek oluşturacağınız tüm makale siparişlerinde içerik üretmeye hazırım!

NOT: Satışta olan makalelerim akademik dilde yazıldığından SEO uyumlu değildir. Fakat vereceğiniz içerik siparişleri talebinize göre SEO uyumlu veya akademik dile uygun olarak düzenlenebilir. Siparişlerinizi bu hususa dikkat ederek gerçekleştirirseniz sevinirim. 

 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
CV - Önyazı

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net