• Giriş
  • Kayıt Ol

zeliha8

İsim
: Zeliha T.
Kayıt Tarihi
: 25 Şubat 2021
Son Giriş
: 3 yıl

Standart Yazar


Hakkımda

Merhaba, ben Zaliha. Sınıf Öğretmenliği lisansı ve yüksek lisansı mezunuyum. Beş yıl çeşitli okullarda öğretmenlik yaptıktan sonra evlilik ve çocuklarımın eğitimi için öğretmenliğe ara verdim. Yazma serüvenim lisede kompozisyon, şiir ve deneme yazarak başladı. Ardından Bloggerla ve çeşitli kitap siteleri ile devam etti. Halen Mediumda kendi bloğumla birlikte çeşitli dijital dergilerde yazılarım yayınlanmakta. Okumayı, farklı yerler görmeyi, keşfetmeyi, araştırmayı seven biriyim. Blog, içerik üretme, akademik makale, tanıtım yazıları gibi birçok alanda kendime güveniyorum. Akıcı ve özgün içeriklerle verimli ve disiplinli çalışmalarla içerik.net çatısı altında verimli sonuçlar alacağımıza inanıyorum.


Türkçe Makale Siparişi: 6.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Sizlerin istekleri doğrultusunda seo uyumlu, tarzınıza ve içeriğe uygun yazılar yazabilirim. Bana net olarak ne istediğinizi ve yazım tarzını söylemeniz karşılığında ben de özgün yazılarla talebinizi karşılamaya hazirim. Sosyal medya, blog, video içeriği ve podcast metinleri gibi birçok alanda hizmet verebilirim. 

Neden ben?

Anne, kadın, öğretmen kimliklerimle edindiğim tecrübelerle birlikte çalışkanlık ve disiplinimle, sizlerle kurduğum iletişim doğrultusunda ortaya aranan çalışmaların çıkacağına eminim.

Özgün içeriklerin size sağlayacağı faydalar

- Seo uyumlu içeriklerle sayfanızın görünürlülüğü artar.

- İçerikler profesyonel bazda hazırlanarak sayfanızı daha kalıcı hale getirir.

- Okuyucularınıza karşı stabil yazı şekli kazanmış olursunuz.

 

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Liste İçerik
Redaksiyon
Video İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net