zehra_bahadir

İsim
: Zehra B.
Kayıt Tarihi
: 15 Ağustos 2018
Son Giriş
: 4 hafta


Hakkımda

Yirmi altı yaşındayım. Üç farklı üniversite geçmişim var. (1'i yurtdışı). (Marmara üniversitesi, selanik aristotales üniversitesi ve eskişehir anadolu üniversitesi açık öğretim). Tasarım programları kullanabiliyorum. ps, ai, 3dsmax vb. Onun dışında çizim ve yazım yeteneğime güveniyorum. Özgün ve farklı konularda içerik üretebilirim. İngilizce makalelerden içerik hazırlayabilirim. Ücret olarak uygun fiyatlı içerikler üretip öğrenci olduğum için giderlerimi karşılamayı amaçlıyorum.


Fiyat Tarifesi: 1.40 TL

Yukarıda yer alan mebla satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Dilediğiniz içeriği istediğiniz kapsamda araştırıp fonksiyonel bi içerik hazırlayıp, dilerseniz devamlı içerik girebilirim, isterseniz tek sefere mahsus katolog, reklam, tanıtım yazıları yazabilirim. Bunlar dışında kendi birikimimden ve araştırmalardan oluşturduğum özgün liste içerikleri, fikir yazıları, sağlık ve psikoloji alanında farklı görüşler, ilgi çekici makaleler hazırlayabilirim.

yüz kelimesi 1.35 kuruş ile başlayıp içeriğin yoğunluğuna ve çokluğuna göre yuvarlama fiyatlar ile daha uyguna anlaşabileceğim müşteri kitlesine hitap etmek istiyorum. Bunun yanı sıra verilen verilerden çıkarımlar yaparak yayınlanacağı ortama göre düzenleme yaparak aldığım makale siparişini en son haliyle teslim edebiliyorum.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları(0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.