zehra8

İsim
: Zehra S.
Kayıt Tarihi
: 3 Kasım 2020
Son Giriş
: 1 ay


Hakkımda

Uzun yıllar farklı platformlarda sürdürdüğüm içerik üretme hizmetlerim sayesinde tecrübe kazandım. Verecek olduğunuz her alandan siparişi ya da eklediğim hazır içerikleri aynı titizlik ile üreterek, sitenizin rakipleri arasından adeta şahlanarak öne çıkmasına yardımcı oluyorum. Bir WEB sitesi için içeriklerin ne kadar önemli olduğu her site sahibi tarafından bilinen bir konudur. Bu kapsamda siteniz için hazırladığımız tüm içerikler; tamamı ile özgün, SEO dostu, LSI ve Ahrefs için uyumlu, okuyucu odaklı ve semantik olarak üretilmektedir.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

İstediğiniz konulara ilişkin makaleleri size zamanında teslim eder,ihtiyaçlarınıza yönelik çalışmalar yaparım.Kelimelerimi özenle seçer ve özgünlüğümü yansıtırım bunun yanı sıra konu bütünlüğünü ve anlam birliğini sağlayarak zevkle okunacak makalelerimi sizlere sunarım.Sizlerden bu noktada isteğim siparişlerinizi ayrıntılı ve net bir şekilde iletmeniz olacaktır.

Prensiplerine önem veren,disiplinli biri olduğum için çalışma esnasında uyumu ve istenilen kaliteyi yakayabiliriz.

Makalelerimin konu bütünlüğü ve özgünlüğü sayesinde okuyucuyu kendine hayran bırakacak dolayısıyla sabit okurlarınızın olmasının yanısıra size yeni okurlar da kazandıracaktır.

 

 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Diğer Makale - İçerik
Video İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.