zdlryna

İsim
: Derin A.
Kayıt Tarihi
: 17 Şubat 2021
Son Giriş
: 2 yıl


Hakkımda

Sanat Tarihi öğrencisi olmamın verdiği okuma ve bir o kadar da yazma aşinalığımdan dolayı bunu kazanç elde edebileceğim freelance bir işe çevirmeye karar verdim. İlgi alanım ve hakkında yazmaktan keyif duyacağım konularda çalışmak bu konudaki prensibimdir. Özellikle sanat, tarih, eğlence ve çeviri kategorilerinde yazmak önceliğimdir. Konularda ve içeriklerde nesnel, objektif ve aynı zamanda eleştirel olmaya uyum sağlayabilirim. Aslında bu iki zıt kutupların bir yazıda harmanlanmasını da oldukça severim. Konu çeşitliliği açısından esnek olabilirim ve anahtar kelimeler üzerinde şaşmadan bir konu bütünlüğü sunabilirim. Tıpkı olması gerektiği gibi...


Fiyat Tarifesi: 4.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

      Merhaba, umarım beraber çalışmaktan keyif duyacağın bir sayfadasındır. Başladığım süre boyunca kişisel olarak herkes kadar benimsediğim ve uyguladığım birtakım prensiplerim var ve biraz bahsetmek isterim. Öncelikle gelen talepler doğrultusunda her daim tatmin edici ve açıksız bir sonuç koymak bunlardan başlıcalarıdır. Bununla beraber bu talebin sahibi kişininde aklında net ve nesnel, bazense esnetilebilir eleştirisel konular ile gelmesini bekliyorum. 

      Çalışmalarımı yoğun göz yorucu bir sayfa düzeni ile oluşturmak yerine ideal alt başlık sayısına sahip ve paragraf düzeni ile oluşturulmuş temiz bir görünümde sunmaktayım. Bunların yanı sıra bir yazının kategori ve kelime yoğunluğu farketmeksizin her daim okuyucuyu cezbeden estetik ve doyurucu bir içeriğe sahip olmasından yanayım ve bu bağlamda bir yol izlemekteyim. Eğer ne aradığını ve sonucun nasıl olması gerektiğini biliyorsan, aradığın ideal çalışmayı sana sunabilirim. 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Kategori Açıklaması
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Çeviri Hizmetleri
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.