• Giriş
  • Kayıt Ol

zacar87

İsim
: Zeynep A.
Kayıt Tarihi
: 30 Mayıs 2020
Son Giriş
: 2 yıl


Hakkımda

1987 doğumlu samsun doğumlu, eğitim hayatını lisans ile tamamlayıp, yaklaşık 12 senedir çeşitli sektörlerde çalışma fırsatı bularak muhasebe& Finans alanında kendimi halen geliştirmekteyim. Bugüne kadar hayattan edindiğim bilgi ve tecrübeleri, özgün olarak sade ve anlaşılır bil dilde, insanların işlerine yarayacak şekilde sizlere aktarabilmek ve sizlerin değerli yorumlarınıza layık olamaya çalışacağım. Sevgiyle..


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Merhaba,

Öncelikle neden ben? Ve Neden yazıyorum? Konusu açıklamak istiyorum.

 

İçerik yazma konusu öncelikle hobi olarak başladığım, sonrasında küçükte olsa gelir kaynağına dönüştürdüğüm bir iş oldu.

Yazma arzusunu durduramadığım,  kalbimdekileri ve kafamın içindekileri yazdıkça çoğaldığımı düşünüyorum. Okuduğum kitapların sayısını hatırlamadığım gibi, Çok iyi bildiğim konularda dahi hiçbir zaman ben bilirim düşüncesine sahip olmadım. Her zaman araştırılması ve karşılaştırılması gerektiğine inanıyorum. Okunabilirliği yüksek sade ve anlaşılır yazılar yazmaktan yanayım. Kelimeleri süslemeyi severim ama dozunda J İstediğinizde kurumsal, istediğinizde edebi veyahut ise esprili bir dilde yazabilirim.

Sahip olduğum iş disiplini neticesinde sizlerden gelen talepleri 12-24 saat içerisinde istediğiniz formatta teslim edebilirim.

Sevgilerimle. 

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
CV - Önyazı
Email Bülteni
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net