• Giriş
  • Kayıt Ol

yyyaaayyy

İsim
: Yiğit A.
Kayıt Tarihi
: 28 Haziran 2023
Son Giriş
: 7 ay

Standart Yazar


Hakkımda

Turizm sektöründe 15 yıllık pratik, 10 yıllık akademik deneyimim bulunmaktadır. Biriktirdiğim tecrübeleri aktaracak yöntem ararken, hobi olarak içerik yazarlığını keşfettim. İyi yazmayı öğrenmenin yanında yeni konuları araştırmayı seviyorum. Mutfak kültürleri, F&B, diyet, yemek tarifleri uzmanlık alanımdır. İlgili konularda istenilen tüm şartlarda makaleler yazabilirim. Diğer konularda sipariş üzerine detaylı araştırmalarla özgün ve SEO uyumlu makaleler yazmaktayım. Hobi olarak yazıyorum, önemli olan siparişin tatmin edici olması. Bu nedenle revize konusunda esnek davranıyorum.


Türkçe Makale Siparişi: 7.00 TL İngilizce Makale Siparişi: 20.00 TL Almanca Makale Siparişi: 50.00 TL Arapça Makale Siparişi: 50.00 TL Rusça Makale Siparişi: 50.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Yeni konular araştırmayı, bu araştırma sonucunda özgün, konuyu anlatan içerikler oluşturmayı seviyorum.

Tüm içerikleri SEO uyumlu hazırlıyorum. İçerikleri kendi ifadelerimle oluşturduğum için intihal oranım sıfırdır. Alt başlıklar halinde içerik oluşturup, paragraflara dikkat ettiğim için okuyucunun aradığını bulması kolaylaşır ve sayfada kalma süresi artar. 

Siparişlerinizi detaylı tarif etmenizi, mümkünse kullanım amacını ve yerini belirtmenizi rica ediyorum. Böylelikle ihtiyacınıza uygun yazım dilini, verileri ve diğer detayları hızlıca belirleyip işe başlayabileyim.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Redaksiyon

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net