yusufgunduz

İsim
: Yusuf G.
Kayıt Tarihi
: 3 Ağustos 2018
Son Giriş
: 3 yıl


Hakkımda

Uzun süredir e-ticaret ürünleri hakkında içerikler ve istenilen konu hakkında blog içerikleri hazırlıyorum. Belirtilen konu hakkında bir anahtar kelime belirliyor ve yazdığım içerikleri ona uygun şekilde harmanlıyorum. Yazdığım içerikler tamamen özgün ve Seo' ya uygun şekildedir. Eğer sizde sitenizi Google sıralamasında öne çıkarmak istiyorsanız benimle çalışın. Google’ nin de dediği gibi “İçerik kraldır.”


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Neden Beni Seçmelisiniz?

Sitenize girmenizi istediğiniz yazı hakkında herhangi bir bilginiz yok mu? Araştırmaya mı üşeniyorsunuz? Google sizi tanımıyor mu? O halde içeriklerinizi ben oluşturayım, hem zamandan tasarruf edin hem de siteniz kaliteli içeriklerle dolsun. 

İçerik Oluştururken Nelere Dikkat Ediyorum?

İçerik oluştururken önceliğim okurun sıkılmadan o içeriğin tamamını okuyup sitede vakit geçirmesini sağlamak. Tabi ki okurları düşünmek için belirtilen konu hakkında alıştırmalarımı yapıyor ve konuyla alakalı özet çıkarıyorum. Oluşturulan yazı da bir anahtar kelime belirliyor ve o anahtar kelimeyi gerekli şekilde içerikte geçiriyorum. Oluşturduğum yazı da sitenizde ki uygun yazıya da link vermeyi ihmal etmiyoruz.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.