• Giriş
  • Kayıt Ol

yusuf_ipek

İsim
: Yusuf İ.
Kayıt Tarihi
: 27 Aralık 2018
Son Giriş
: 4 yılHakkımda

Tamamen özgün içerikler yazıyorum. Uzman yazar olarak makale sitesine yazı yazıyorum. Siparişler genelde 1 gün içerisinde teslim edilir. İstediğiniz tarzda yazılar yazılır. İmla kurallarına uygunluk tamamen doğru şekilde uygulanarak yazılar oluşturulur. Makale fiyatları yazılan yazıların kalitesine göre belirlenmiştir. Pazarlık yapmak istemiyorum. Yazılan fiyat neyse o fiyat üzerinden yazılar yazıyorum. Bu sebeple sipariş vermek isteyenlerin göstermiş olduğu anlayış için teşekkür ederim.


Türkçe Makale Siparişi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Makale isteğinde bulunurken sizlerden ricam en başta sipariş verirken istek ve ihtiyaçlarınızı belirtin. İlerde sorun yaşamamak adına bu kurala lütfen uyalım. Alt başlıklar konusunda oldukça başarılı bir performansa sahibim. Şu anda uzman yazar statüsünde bir makale sitesine özgün içerikler üretiyorum. Özellikle bahis konulu işlerde çok başarılı bir profile sahibim. Verilecek konulara özgün şekilde yazılar yazarım. Anahtar kelime kullanarak oluşturduğum tam 700 yazım mevcut. 

 

Neden ben?

Yazdığım yazıların kalitesinin tartışılmaz olduğunu düşünüyorum. Benimle çalışanların kaldığı memnuniyet ölçüsünün tartışılmaz boyutunun olduğunu söyleyerek sözlerimi tamamlamak istiyorum.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net