• Giriş
  • Kayıt Ol

yusuf93

İsim
: Yusuf Y.
Kayıt Tarihi
: 25 Ekim 2022
Son Giriş
: 1 yıl

Standart Yazar


Hakkımda

Ben Yusuf. 20 yaşındayım. Elektrik elektronik mühendisliği okuyorum. araştırmaya düşkün bir bireyim. Araştırdığım konuları not etmeyi seviyorum. Bu nedenle makale yazmaya aşina olduğumu söyleyebilirim. Uzun zamandır kendi yazılarımı yazıyorum. Bazen hikaye kurgusu, bazen makale yazıyorum. Bunları da ilgilenenlerle paylaşmak istedim. Çünkü yazılarımın değer görmesini istiyorum. İlerleyen zamanlarda kitap çıkarma gibi bir hayalim de var :)..


Türkçe Makale Siparişi: 6.00 TL İngilizce Makale Siparişi: 5.00 TL Almanca Makale Siparişi: 5.00 TL Arapça Makale Siparişi: 8.00 TL Rusça Makale Siparişi: 5.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

bazen oturup düşündüğümde kafamda onlarca fikir belirir. Hayat hakkında, dünya hakkında... Sorguladığım bir çok olgu var. Ama bu fikirler bazen bir anda kaybolup gidebiliyor. Sonradan hatırlamaya çalışsam bile ,sanki onları hiç düşünmemişim gibi, hatırlayamıyorum. Bunun için aylar önce bir yöntem geliştirdim. Artık yanımda daima kalem ve not defteri taşıyorum. Çünkü hatırlayamadığım fikirlerin olmasını istemiyorum. Bu nedenle her şeyi yazıyorum. Şimdi ise fikierlerimin sadece benim aklımda veya not defterimde değilde; sizlerin de aklında kalmasını istiyorum. Bunun en kolay yolunun makale satmak olacağını düşündüm. Umarım beklentilerinizi karşılayabilirim. 

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net