• Giriş
  • Kayıt Ol

ysraydn35

İsim
: Yaşar A.
Kayıt Tarihi
: 25 Ekim 2019
Son Giriş
: 9 ay

Standart Yazar


Hakkımda

İnşaat Mühendisliği eğitimim esnasında başlayan içerik üretimi çalışmalarıma sekiz senedir devam ediyorum. Kendi kurduğum web sitemde içerikler üreterek çalışmalarda bulunuyorum. Özellikle; bilim-teknoloji-kültür-sanat-seyahat-yaşam-eğlence-testler-buluşlar-en iyiler konu başlıklarında içerikler üretebiliyorum. Seo kurallarına uygun içerikler üreterek Word Press teması için kullanacağınız içerikler bulabilirsiniz. İçerik.net tam olarak kendimi ifade edebileceğim bir platform bu yüzden içeriklerinizi keyif alarak yazacağımı belirtmek isterim. Yaklaşık beş yıldır genellikle öğrenci harçlığımı keyifli bir şekilde çıkartmak adına çeşitli site ve kişilere makale yazmaktayım. Özellikle moda, makyaj, sağlık, kadın, kişisel gelişim, eğitim, felsefe, psikoloji gibi alanlarda yazmak hoşuma gidiyor. İngilizce dilinden çeviri hizmeti de sağlamaktayım. icerik.net tecrübesi ile keyifli bir şekilde sevdiğim işi yaparken bir yandan öğrenim hayatıma da katkıda bulunacağıma inanıyorum.


Türkçe Makale Siparişi: 7.50 TL İngilizce Makale Siparişi: 19.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

"ysraydn35" Örnek İçerikleri

  • Sanat_Ve_Sanatci_Docx

Hizmet Açıklaması

Kendi kurduğum web-sitemde ve değişik bloglarda da yıllardır kazandığım deneyim ile en iyi yazıları ortaya koymak için uğraşıyorum. Tamamen SEO kurallarına özgün içerikler ortaya koymak için çaba sarf ediyorum. WordPress'e uygun bir şekilde içerikler üretebiliyorum. İçerik siparişi vermeden önce tüm detayları bana bildirmenizi önemle rica ediyorum. Sipariş vermeden önce lütfen mesaj atınız. Danışmak istediğiniz herhangi bir şey olursa ya da merak ettiğiniz bir konu olursa en kısa zamanda dönüş sağlarım. 

 

Neden Ben? Yazılarıma bu linkten ulaşabilirsiniz...

 

 

Mümkün olan en kısa sürede yazıları teslim etmeye gösterdiğim özen, kazandığım deneyim, araştırma kapasitem ve özgün içerik oluşturma çabam ile tercih edilebilir olmak için elimden geleni yapıyorum.

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Ürün Yorumu
Diğer Makale - İçerik
Video İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net