• Giriş
  • Kayıt Ol

youko17

İsim
: Rumeysa N.
Kayıt Tarihi
: 2 Nisan 2019
Son Giriş
: 2 yıl

Standart Yazar


Hakkımda

Merhaba, Japonca Öğretmenliği son sınıf öğrencisiyim. Okurken bir yandan da kendime ek gelir elde edebilmek için yazarlık yapıyorum. 2017 yılında yine aynı sebepten birkaç ay boyunca makale yazarlığı yaptım. Okul kulübü çerçevesinde de Japonlara özgü çizgi roman olarak adlandırabileceğimiz mangada hikaye yazarlığı yapıyorum. Yazmanın, bir konuyu etraflıca aktarabilmenin en etkili yollarından biri olduğunu düşünüyorum. Ve eğer severek yapılırsa daha fazla gelişme kaydedilebileceğine inanıyorum. Sizinle çalışmayı dört gözle bekliyorum. Mutlulukla Kalın


Türkçe Makale Siparişi: 6.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

"youko17" Örnek İçerikleri

  • Eca Sakarya Servisi

Hizmet Açıklaması

Profesyonel olarak yazmak, bunu bir hizmet olarak insanlara sunmak ciddiyet ve önem gerektiren bir iştir. Belli kurallar çerçevesinde müşterinin istekleri yerine getirilmeli ve tabi ki özgün olmalıdır. Bunun için ilkokuldan beri kendimi geliştiriyorum. Gerek hikaye yarışmaları gerek çizgiroman yazarlığı gibi bu alanda katılabileceğim her aktiviteye katıldım ve okumayı da çok sevdiğim için bu konuda her gün kendimi daha fazla geliştirdiğimi düşünüyorum.

İşin içine bir de dil girince farklı bakış açılarından bakarak farklı kültürlere ait düşünceleri anlamak ve yazılan ürünlerle bunları harmanlayabilmek de metinlere ayrı bir boyut kazandırıyor haliyle. Bu yüzden siz değerli müşterilerimizin istekleri her zaman ön planda gelmektedir ve istediğiniz yazı türünü istediğiniz sürede teslim edebilirim. Ayrıca çeviri hizmeti de sunmaktayım. 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Web Sitesi İçeriği
Çeviri Hizmetleri
Ürün Yorumu
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net