• Giriş
  • Kayıt Ol

yorusun

İsim
: Ekrem Y.
Kayıt Tarihi
: 24 Ekim 2022
Son Giriş
: 6 ay

Standart Yazar
Hazır Makalesi (16)


Hakkımda

10/01/1973 Sinop Erfelek doğumludur. İlköğrenimini Erfelek’te, ortaokul ve liseyi Kastamonu Göl Öğretmen Lisesi’nde tamamlamıştır. Lise sonrası Marmara Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği Bölümü’nü kazanarak üniversite öğrenimini burada tamamlamıştır. Lisansını Anadolu Üniversitesi Açık öğretim Fakültesi Türkçe Öğretmenliği Bölümünü bitirerek tamamlamıştır. 19/12/1990 tarihinde ilk görev yeri olan Diyarbakır’ın Hazro ilçesi Ormankaya Köyü’nde göreve başlamıştır. Evli ve 2 kız ,2 erkek 4 çocuk babasıdır.Deneyimler 1. 1990- 2016 Arası Sınıf Öğretmenliği ve Yöneticilik 2. 2018-2020 tarihleri arasında Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Engelli Bakımı ve Rehabilitasyon Bölümünü bitirmiştir. 3. 2020-2022 tarihleri arası aynı üniversitenin Sağlık Yönetimi Bölümünü bitirmiştir. İlgi Alanları Seyahat, kitap okumak, spor, belgesel izlemek vs.


Türkçe Makale Siparişi: 6.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

"yorusun" Örnek İçerikleri

  • Depremin Çocuklar Üzerindeki Psikolojik Etkileri Nelerdir Bu Olumsuz Etkilerle Nasıl Baş Edilir

Hizmet Açıklaması

Neden Birlikte Çalışmalıyız ?
          25 yıllık öğretmen  ve yöneticilik tecrübesiyle yazar olarak beraber çalışabiliriz. Bu çalışma sırasında dispiline ve çalışma ahlakına sahip, verilen görevleri görev bilinciyle tam ve eksiksiz yapan birini arıyorsanız birlikte hareket edebiliriz.

         Eğitim dünyasından sağlık, tarih, toplumsal ve dini konularla ilgili geniş yelpazede SEO uyumlu, özgün, müşterilerin ilgi ve istekleri doğrultusunda makale ve blog yazıları yazabilirim.

         Ayrıca  yazar kadronuzla da  tecrübeleri konusunda iş birliği yaparak, bu konuda yazmak isteyen genç ve yeni yazarlara örnek olabiliriz.

        Yazar dünyasına giren  kalemi güçlü katılımcılarla daha özgün ve uzun soluklu makaleler yazabilir ve yeni ziyaretçiler kazanabiliriz.

         Tüm bu çalışmalar sayesinde hep beraber dinamik ve güçlü bir okuyucu kitlesine sahip olur ve "içerik. net"i daha ilerilere taşıyabiliriz.

  

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Web Sitesi İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Ürün Yorumu
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (1)

firat14
13 Şubat 2023 11:38 tarihinde gönderildi.

teşekkürler

Whatsapp Destek - icerik.net