• Giriş
  • Kayıt Ol

ymr123

İsim
: Y.
Kayıt Tarihi
: 20 Şubat 2021
Son Giriş
: 2 yıl

Standart Yazar


Hakkımda

Genellikle hobi olarak çeşitli konular ile alakalı yazılar yazarım. Yazı yazmayı, fikir sunmayı, yorum yapmayı seven biriyim. Özellikle blog içerikleri yazmayı, bir ürün, kavram veya olay hakkında yorum yapmayı, düşünce paylaşmayı çok severim. Bunun yanı sıra araştırma yapar ve bu araştırmaları yazıya dökmekten de keyif alırım. Yazılarımın ve kalemimin iyi olduğunu düşünüyorum. Bu yüzden hem sizlere yarar sağlamak hem de kendim için bir şey yapmak istediğimden dolayı bu platformdayım.


Türkçe Makale Siparişi: 15.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

   Okurların bir yazıdan beklediği özellikleri öncelikli olarak akıcılık, açıklık, neden niçin sorularına net cevaplar almak diye sıralayabiliriz. Ben de bu noktadan okurun benden beklediğini karşılayabileceğimi düşünüyorum. Sizlerden beklediğim, makale siparişinde, istediklerinizi en açık ve net biçimde, mümkünse maddeler halinde konu ve konu başlıklarını benimle paylaşmanızdır. Ortaya konuya uygun ve gelişmiş bir yazı çıkartabilmem için ilk önce sizin beklentilerinizi en güzel şekilde anlayabilmeliyim.

   Profilimi incelerken doğal olarak beni seçebilmeniz için bir neden bulmak istersiniz. Buna verebileceğim en uygun açıklama şöyle: talep üzerine oluşturulacak makalelerde karşılıklı iletişim kurarak hangi hususlara dikkat etmeliyim veya benden nasıl bir yazı bekleniyor sorularını ciddiye alır, olabilecek en verimli yazıyı oluşturma esasında ilerlerim. Önemli olan ortaya karşılıklı memnuniyet sağlayabilmek. Benim için önemli olan şey yazdığım yazıyı size göndermekle birlikte sizin o yazıyı kullanacağınız yerde de sizin işinize yarayabilmesidir.

   Yazıların zamanında size ulaşacağına dair şüpheleriniz olmasın. İstediğiniz şekilde ve zamanda size ulaştırmak için elimden gelenin en iyisini yapmaya hazırım. Umarım yazılarım hayatınızın ilgili bölümünde size ışık tutmayı başarır.

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Ürün Yorumu
Email Bülteni
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net