ylzern

İsim
: Yeliz E.
Kayıt Tarihi
: 22 Mart 2018
Son Giriş
: 3 yıl


Hakkımda

Sakarya Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı okudum. 3 yılı aşkın bir süredir e-ticaret yöneticiliği yapmaktayım. Bunun yanı sıra pek çok firmaya freelance çalışmalarım olmuştur. Uzun bir süre içerik metni yazarlığı yaptım. SEO uyumlu metinler, sosyal medya yöneticiliği, Google ve sosyal ağ reklamcılıklarında uzmanlığım bulunmaktadır. İçlerinde en severek yaptığım iş yazarlığı, bu denli severek yapmamın sebebi bana sürekli bir şeyler öğretiyor / geliştiriyor olmasıdır.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Sektörsel farklılık gözetmeksizin her alanda sektörde içerik metni oluşturabilir, ürünleriniz ya da kategorileriniz için SEO uyumlu metinler yazabilirim. 

Birebir eşsiz metinler üretip en özgün içeriğe sahip olmanızı sağlarım. Dilerseniz metinlerinizde yine imaj optimizasyonuna uygun görsel içerikler hazırlama işlemlerini de yapabilirim. Bunların yanı sıra grafik tasarım reklam hikayeleri oluşturarak reklamlarınızı hikayeleştirir, tasarımlarınızı daha rahat çıkarılmasına olanak tanırım. Tüm mecraalarda reklam içeriklerinizi üretir ve eğer dilerseniz reklamlarınızın yayınlanmasını, yönetilmesini de sağlarım. Türkiye'de Beşiktaş Belediyesi, Damat Tween, Chado gibi önemli markalara düzenli olarak içerik metni ürettim. 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
Email Bülteni
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.