• Giriş
  • Kayıt Ol

yildiz1sevgi

İsim
: Yıldız B.
Kayıt Tarihi
: 11 Temmuz 2021
Son Giriş
: 1 yıl

Standart Yazar


Hakkımda

Kendimi bildim bileli yazı yazmaktan çok keyif aldım. Zaman içerisinde yazılarım daha orijinal ve kaliteli bir hale geldi. Bilhassa sanat ve kültür alanlarında araştırma yapmayı ve yaptığım araştırmayı yazıya dökmeyi seviyorum. Makale içeriği üretme konusunda ise kendime güvenim tam. Kıymetli üyelerimizle önemli işlerde bir araya gelerek keyifli çalışmalar gerçekleştireceğimizi düşünüyorum.


Türkçe Makale Siparişi: 6.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Tamamen sizin arzularınıza göre orijinal ve seo uyumlu bir şekilde içeriklerinizi yazabilirim. Lütfen konunun ayrıntılarını ve benden ne beklediğinizi kesin  ifadelerle aktarın.  İçeriklerinizi oluştururken  mutlaka paragraf düzenine dikkat ediyorum. Gerekli yerlerde yazıyı maddelere  ayırarak ve uygun alt başlıklara bölerek daha anlaşılır bir okuma gerçekleşmesini sağlıyorum. Ayrıca  çeşitli isteklerinizi de yerine getirmeye özen gösteririm. 
 Ben Neden Tercih Etmelisiniz?
Sizlerin  kaygı taşımaması için içeriklerinizi  tam vaktinde  teslim etmeye özen gösteriyorum.  Özgün ve etkili içerikler sayesinde sitenize gelen ziyaretçi sayınız artacak ve  saygın bir çevre tarafından takip edilebileceksiniz.

 

 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Ürün Yorumu
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net