yigityldz

İsim
: Osman Y.
Kayıt Tarihi
: 15 Mayıs 2020
Son Giriş
: 1 yıl


Hakkımda

Merhabalar, Yaklaşık 5 yıldır web-seo içersindeyim . Şu ana kadar ürün tanıtımı, sektör ve şehir tanıtımı, teknoloji, moda, yemek ve sektörel bazlı daha bir çok konuda makaleler yazdım. Disiplinli çalışma ve aldığım işleri zamanında teslim etme olarak gerekli sorumlulukları taşımaktayım. İletişim sıkıntısı asla yaşanmaz. Sınırsız revize talep edebilmektesiniz . Sipariş vermeden önce gerekli işler ve zaman çizelgesi için önden kısa bir iletişim kurulması rica olunur.


Fiyat Tarifesi: 2.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Bilimsel makale nasıl yazılırmakale yazar ya da yazarların araştırma faaliyetlerinin sonuçlarını yansıtan bir çalışmadırBilimsel makaleler karmaşık cümlelerle karakterizedir. Bilgiler açıkça, özellikle ayrıntılı olarak belirtilir. Beşerî bilimler, ekonomi, pedagoji, felsefe veya sosyoloji üzerine bilimsel makale yazılabilir. Herhangi bir bilimsel makalede, çalışmanın alaka düzeyini ve yeniliğini, amacını ve amaçlarını, sonuçlarını tanımlamak gerekir.

Seo uyumlu makale nasıl yazılır; asıl mesela anahtar kelimelerdir. Makaleniz ne kadar kaliteli olursa olsun anahtar kelimenizi doğru yerde ve doğru bir cümleyle kullanmazsanız makale başarısız kabul edilir.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (1)

kimdeyir
16 Mayıs 2020 22:13 tarihinde gönderildi.

Teşekkürler