yigitcan_deniz

İsim
: Yiğitcan D.
Kayıt Tarihi
: 13 Eylül 2018
Son Giriş
: 2 ay


Hakkımda

Oyun incelemeleri, sağlık, finans ve haber içerikleri başta olmak üzere birçok konuda 5 yıla yakın bir sürede makale yazarlığı yapıyorum. Verdiğiniz makale siparişlerinizi yazım kurallarına ve seoya uygun bir şekilde yazarak hızlı bir şekilde size teslim edebilirim. Amacım, vereceğiniz makale siparişlerini kendi siteme koyacak gibi titizlikle çalışarak sizlere nitelikli içerikler üretmektir.


Fiyat Tarifesi: 1.40 TL

Yukarıda yer alan mebla satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

İsteğiniz doğrultusunda tamamen özgün ve seo uyumlu makaleler yazabilirim. Makalelerde ekleme ve düzeltme istediğiniz yerleri hızlı bir şekilde isteğinize uygun olarak düzenleyerek tekrardan sizlere ücretsiz olarak yazabilirim. Dilerseniz makalenize uygun etiketler ve görsellerle makalenizin sitenize gelen ziyaretçiler üzerinde bırakacağı etkiyi de güçlendirebilirim.

 

Verdiğiniz siparişleri kendi siteme yazıyormuşum gibi üstleneceğimden emin olabilirsiniz. Bunun için tüm makale yazılarımı dil kurallarına uygun, seoya uyumlu ve titiz bir şekilde yazıyorum.

 

Makale siparişi verirken, yazılan makale ile ilgili tüm ayrıntıları bana verirseniz daha nitelikli ve isteğinize uygun makaleler ortaya çıkacaktır.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
Çeviri Hizmetleri
Liste İçerik
Ödev - Tez
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları(1)

sercan_arman_kandemir
18 Eylül 2018 15:58 tarihinde gönderildi.

Elinize sağlık