yigit5

İsim
: Yiğit H.
Kayıt Tarihi
: 1 Aralık 2020
Son Giriş
: 1 yıl


Hakkımda

İstanbul Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı öğrencisiyim. Üniversiteden önce tam bursla özel bir dil okulunda eğitim gördüm. Yabancı uyruklu bir ailede büyüdüğüm için İngilizce ikinci ana dilim gibi oldu her zaman. Bölümümden de ötürü birçok edebi makale çevirdim ve hâlâ da çeviriyorum. Bunun haricinde bağımsız bir şekilde ekonomi ve politika üzerine makaleler de çevirdim.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Siparişlerinizde özel olarak istediklerinizi,dikkat ettiklerinizi,istediğiniz dil kullanımını açıkça belirttiğiniz sürece bütün siparişlerinizi en üst titizlik ile istenilen zamanda istenilen şekilde yetiştiririm.

Çeviri yapmak benim için her zaman bir zevk olmuştur.Okuduğum metinleri çevirmeyi farklı türlerde metinler çevirmeyi severim.Tabii ki bu sevgimin üzerine müşterime olan sorumluluğum ve iş ahlâkım da binince size teslim edeceğim ürünler istediğinizin aksi gibi asla çıkmıyor.

Bütün çevirilerimi oluşabilecek hiçbir hataya mahal vermeden, her zaman üzerinden pek çok kez geçip gerekli kontrollerimi fazlasıyla yaparak yazarım.Çevirimi orijinaline sadık, tercüme kurallarına dikkat ederek yaparım.Kullandığım dil makalenin türüne,işlevine ve de amacına uygun olur.

Her makaleyi kendi çerçevesinde değerlendirir çevirilerimi bu doğrultuda müşeterimi asla mahcup etmeyecek şekilde çeviririm.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
CV - Önyazı
Email Bülteni

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.