• Giriş
  • Kayıt Ol

yigit1907

İsim
: Yigit T.
Kayıt Tarihi
: 16 Nisan 2019
Son Giriş
: 2 gün

Standart Yazar
Hazır Makalesi (13)


Hakkımda

Merhaba! Ben Yiğit. Lisede Türkçe-Matematik bölümünü, üniversitede ise İletişim bölümünü bitirdim. Türkçeye son derece hakimim. Yaklaşık 15 senedir kendi web sitelerime profesyonel anlamda içerik giriyorum. Ayrıca 5 senedir Freelance olarak yazarlık yapıyorum. Kendi sitelerime uyguladığım SEO ve kullanıcı odaklı, sade ve semantik bir dille kaleme alınan içeriklerle sitenizi arama motorlarında ödüllendirmek isterseniz benimle her zaman iletişime geçebilirsiniz! Ayrıca %100 müşteri memnuniyeti sunuyorum ve konuda oldukça iddialıyım.


Türkçe Makale Siparişi: 6.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Uygun fiyatlı hazır makalelerime göz atmayı unutmayın!

Merhaba,

Lisansımı Halkla İlişkiler ve Tanıtım, yüksek lisansımı ise Pazarlama ve Marka İletişimi üzerine yaptım. Gün içerisinde sürekli bilgisayar başında olduğumdan sizlere özgün içerik üretme konusunda destek olmak isterim.

Lütfen sipariş vermeden önce müsaitlik durumunu sorunuz. Aksi durumda siparişlerde yoğunluk oluşmasından kaynaklı olarak gecikmeler yaşanabilir. Sizlere sorunsuz hizmet sağlamak amacındayım. Hazırladığım içerikleri araştırarak, çeşitleri kaynakları okuyarak oluşturmaktayım.

Uygun fiyata kaliteli hizmet için iletişime geçebilirsiniz.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Email Bülteni
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net