yetkin_sule

İsim
: Yetkin S.
Kayıt Tarihi
: 7 Ocak 2019
Son Giriş
: 2 ay


Hakkımda

Yıllardır emek verdiğim içerik oluşturma işinde son derece özgün ve tümden araştırılmış, incelenmiş makaleler yazmaktayım. SEO uyumunu gözeterek özellikle teknoloji içerikli yazılar yazmaktayım. Bunun dışında gerekli ve yeterli araştırmaları yaparak hemen hemen her konuda makaleler oluşturabilirim. Aldığım tüm siparişlerde konuyu iyice araştırıp tamamen hakim olmadan yazılarıma başlamamaktayım. Bu da son derece özgün ve kaliteli içerikler hazırlamama sebeptir. Makalede aradığınız şey özgünlük ise bu özgün makalenin taslağını da, yazım şeklini de sizler belirleyeceksiniz. Bana talep ettiğiniz ölçüleri, paragrafından, yazım uzunluğuna kadar detay verebilir o şekilde makalelerinizi teslim alabilirsiniz.


Fiyat Tarifesi: 1.50 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

 

Yıllardır emek verdiğim içerik oluşturma işinde son derece özgün ve tümden araştırılmış, incelenmiş  makaleler yazmaktayım. SEO uyumunu gözeterek özellikle teknoloji içerikli yazılar yazmaktayım. Bunun dışında gerekli ve yeterli araştırmaları yaparak hemen hemen her konuda makaleler oluşturabilirim. Aldığım tüm siparişlerde konuyu iyice araştırıp tamamen hakim olmadan yazılarıma başlamamaktayım. Bu da son derece özgün ve kaliteli içerikler hazırlamama sebeptir. 

* SEO UYUMU

* ÖZGÜN İÇERİK 

* KENDİNİ TEKRAR ETMEYEN KALİTELİ İÇERİKLER

* İYİ BİR ARAŞTIRMA SONRASINDA YAZILAN MAKALELER

NEDEN BEN?

Farklı bakış açım olduğunu düşünüyorum ve verilen siparişe göre makaleyi şekillendirebileceğime inanıyorum. Kriterlerinizi belirleyin makalenizi alın.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları(1)

erkan1
22 Mart 2019 05:16 tarihinde gönderildi.

Gayet güzel içerik. Hızlı teslimat teşekkürler.