yesim5

İsim
: Yeşim G.
Kayıt Tarihi
: 18 Ocak 2021
Son Giriş
: 2 yıl


Hakkımda

Merhaba, yaklaşık olarak 11 yıldır profesyonel olarak içerik editörlüğü yapıyorum. 11 yıl boyunca oldukça farklı sektörler ve kurumlar için içerik ürettim. İyi bir iletişimin, doğru soruları sormanın ve en önemlisi ise konuyu en iyi biçimde anlamanın yazı yazmanın temel taşlarını oluşturduğunu düşünüyorum. Anlayarak, eksik yönlerimi de (eğer bilmediğim bir konuysa) tamamlayarak hedefe ve talebe uygun içerikler üretiyorum. Kültür-sanat sektörü, e-ticaret siteleri, ürün tanıtımları, kampanyalar, web sitesi içerikleri, haber mecraları, sosyal medya ve hatta hukuki düzlemde binlerce makalem mevcut. Yazı yazmak konusunda disiplinli olduğumu düşünüyorum ve elbette SEO metotlarına da hakimim. İyi bir içeriğin sadece süslü cümlelerden oluştuğunu düşünmüyorum. Gündemin yakından takip edilmesi, çeşitli hassasiyetler, kurumların ve şahısların kırmızı çizgileri, SEO uyumu gibi bir yazıyı oluştururken dikkat ettiğim çok fazla başlık oluyor. Kısacası, bana göre yazı yazmak aynı zamanda farkındalık da gerektirir. İyi bir iletişim ile birbirimizi doğru anlayarak en hızlı biçimde hedefinize ve taleplerinize uygun içerikleri kolaylıkla hazırlayabiliriz.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

İçeriğin yaratmasını istediğiniz etki ve hedef için sizi en iyi şekilde anlamaya çalışacağımdan emin olabilirsiniz. Hangi iş olursa olsun, bir işin başaralı olması doğru bir iletişim ile mümkündür. 11 yıldır aktif olarak içerik editörlüğü yapıyorum. Kimi zaman içinden çıkılamayan konular, tam olarak ne istediğini ifade edemeyen pek çok kurum ve şahıs ile çalıştım. Doğru sorular ve yönlendirme ile netleştiremeyeceğimiz hiçbir konunun olmadığını düşünüyorum. Ürün satışını arttırmaK, slogan cümleler, web sitesi trafiğini arttırmak (SEO), okunma oranı yüksek e-mail bültenleri, en etkin mesajı vermek, web sitesi içeriklerinin yalın ve hedef odaklı olması, teknoloji ile hayatımıza giren hızlı üret hızlı tüket felsefesi ve daha pek çok detay bir içerik üretirken büyük önem taşır.

Bu hizmeti alan kişi veya kurumları yormadan, en kısa sürede ve amacına hizmet eden içerikleri hazırlamak temel prensibim. İçeriğin git-gel yapmaması benim için bir başarı kriteridir. Elbette sancısız ve en iyi şekilde bu süreci yönetebilmek için sizlerden gelecek aktırımlar benim için oldukça kıymetli. Ancak tam olarak ne yapmak istediğinizi bilmiyorsanız veya aklınızdaki fikirleri aktarmakta zorlanıyorsanız da bu benim için asla sorun olmayacaktır. Mesleğim gereği bu noktada süreci en iyi şekilde yöneteceğimden emin olabilirsiniz.

 

İçerik üretmek pek çok meslektaşım tarafından, tekniği kavrandığı sürece basit ve uğraş vermeyen bir iş olarak görülüyor. Ancak özgün ve benzersiz olmak tam tersidir. Düşünülerek, tasarlanarak ve gerektiğinde araştırma yaparak yazılmış bir yazı sizi hedef kitlenize götüren çok önemli bir bilettir. Size basit ve genel geçer içerikler üretmeyeceğimden emin olabilirsiniz. Elbette gerek ürün gerekse fikir anlamında, teknolojinin her birimizi içine soktuğu bu rekabet dünyasında bazı uzmanlıkları işin içine yedirmeden olmaz. Bu noktadaki tüm tecrübemi içeriklerinize yansıtacağımı ve bazı önemli stratejiler konusunda ek danışmanlık vereceğimi rahatlıkla söyleyebilirim. 

Bu noktada tek ihtiyacım,ne istediğinizi anlatan ve  amacınıza hizmet edecek bilgileri bana iletmeniz. Üzerine biraz da olsa konuşmak veya beraber istişare etmek istediğiniz konular varsa bunları da ayrıca iletmenizi rica ediyorum. İçerikleri hedeflerinize ve isteklerinize uygun yönetmek için ne istediğinizi bilmem yeterli olacaktır. Umarım beraber çalışma fırsatı bulabiliriz :)

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
CV - Önyazı
Email Bülteni
Diğer Makale - İçerik
Video İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.