• Giriş
  • Kayıt Ol

yazarovski

İsim
: Emin E.
Kayıt Tarihi
: 9 Şubat 2023
Son Giriş
: 9 saat

Standart Yazar
Hazır Makalesi (228)


Hakkımda

İÇERİKLERİM TAMAMEN ÖZGÜNDÜR VE ÖZENLE HAZIRLANMIŞTIR. BAZI ALINTILAR DIŞINDA HİÇBİR ŞEKİLDE ÖZGÜNLÜK KURALLARININ DIŞINA ÇIKILMAMIŞTIR. GEÇMİŞ YILLARDA BİRKAÇ TANE WEB SİTESİ KURDUM VE UZUN YILLAR BOYUNCA BU SİTELERİN TEK BAŞIMA YÖNETİMİNİ GERÇEKLEŞTİRDİM. ZAMANIMIN KISITLI OLMASINDAN DOLAYI WEB SİTELERİMİ KAPATARAK YALNIZCA HAZIR MAKALE SATIŞLARINA YÖNELDİM. MUHASEBE ALANINDA SEKTÖREL ANLAMDA ÜST SEVİYELERDE OLAN MUHASEBE ENTEGRATÖR FİRMALARINA YAZARLIK YAPTIM VE YAPMAYA DEVAM ETMEKTEYİM. YALNIZCA MUHASEBE DEĞİL, SPOR, SAĞLIK, KİŞİSEL GELİŞİM SİTELERİNE DE İÇERİKLER HAZIRLAMAKTAYIM. HAZIRLADIĞIM İÇERİKLER WEB SİTELERİNE UYGUN BİÇİMDEDİR. MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ ÖN PLANDA TUTMAKTAYIM. SATIN ALDIĞINIZ İÇERİKLERİ BEĞENMEMENİZ DURUMUNDA NEGATİF PUAN VERMEK YERİNE BENİMLE İLETİŞİME GEÇEREK REVİZE TALEP EDEBİLİRSİNİZ. MEMNUNİYET İLE YARDIMCI OLMAKTAN ONUR DUYARIM. SİTE İÇERİSİNDEKİ HAREKETLERİMİ ANLIK OLARAK TAKİP EDİYORUM. MESAJ ATMANIZ DURUMUNDA KISA SÜRE İÇERİSİNDE GERİ DÖNÜŞ YAPABİLİRİM. SATIN ALIM GERÇEKLEŞTİRMEDEN ÖNCE ÜST KISIMDA BULUNAN ÖRNEK İÇERİKLERİMİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.


Türkçe Makale Siparişi: 8.75 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

"yazarovski" Örnek İçerikleri

  • İnternet Bankacılığı Nedir?

  • Katma Değer Vergisi Nedir?

  • Mali Müşavirlik Nedir?

  • Moda Tasarımcısı Nasıl Olunur?

  • Network Mühendisi Nasıl Olunur?

  • Pazartesi Sendromu Nedir?

  • Psikolojik Sıkıntılarla Nasıl Başa Çıkabiliriz?

Hizmet Açıklaması

BİR MALİ MÜŞAVİR OLARAK YAPTIĞIM İŞİN YANI SIRA MAKALE YAZARLIĞI İLE UĞRAŞMAKTAYIM. TEMEL OLARAK FİNANSAL YÖNDEN HAZIRLADIĞIM İÇERİKLERE EK OLARAK DİĞER KONULARDA DA İÇERİKLER ÜRETİYORUM. FİNANSAL İÇERİKLER DAHA ÇOK PROFESYONEL OLARAK HAZIRLANDIĞINDAN DOLAYI 10 TL ÜCRETLENDİRME İLE SATIŞA SUNDUM.  YAKLAŞIK 300 ADET HAZIR MAKALE BİRİKTİRDİM. KESİNLİKLE YAPAY ZEKA VB. KULLANMIYORUM. FİNANSAL MAKALELER DIŞINDA HAZIRLAMIŞ OLDUĞU İÇERİKLER BİR SÜRELİĞİNE SİTE İÇERİSİNDE 9 TL FİYATLAMASI İLE SATILACAKTIR.

 

İÇERİKLERİM TAMAMEN ÖZGÜNDÜR VE ÖZENLE HAZIRLANMIŞTIR. BAZI ALINTILAR DIŞINDA HİÇBİR ŞEKİLDE ÖZGÜNLÜK KURALLARININ DIŞINA ÇIKILMAMIŞTIR. GEÇMİŞ YILLARDA BİRKAÇ TANE WEB SİTESİ KURDUM VE UZUN YILLAR BOYUNCA BU SİTELERİN TEK BAŞIMA YÖNETİMİNİ GERÇEKLEŞTİRDİM. ZAMANIMIN KISITLI OLMASINDAN DOLAYI WEB SİTELERİMİ KAPATARAK YALNIZCA HAZIR MAKALE SATIŞLARINA YÖNELDİM. MUHASEBE ALANINDA SEKTÖREL ANLAMDA ÜST SEVİYELERDE OLAN MUHASEBE ENTEGRATÖR FİRMALARINA YAZARLIK YAPTIM VE YAPMAYA DEVAM ETMEKTEYİM. YALNIZCA MUHASEBE DEĞİL, SPOR, SAĞLIK, KİŞİSEL GELİŞİM SİTELERİNE DE İÇERİKLER HAZIRLAMAKTAYIM. 

 

HAZIRLADIĞIM İÇERİKLER WEB SİTELERİNE UYGUN BİÇİMDEDİR.  MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ ÖN PLANDA TUTMAKTAYIM. SATIN ALDIĞINIZ İÇERİKLERİ BEĞENMEMENİZ DURUMUNDA NEGATİF PUAN VERMEK YERİNE BENİMLE İLETİŞİME GEÇEREK REVİZE TALEP EDEBİLİRSİNİZ. MEMNUNİYET İLE YARDIMCI OLMAKTAN ONUR DUYARIM. SİTE İÇERİSİNDEKİ HAREKETLERİMİ ANLIK OLARAK TAKİP EDİYORUM. MESAJ ATMANIZ DURUMUNDA KISA SÜRE İÇERİSİNDE GERİ DÖNÜŞ YAPABİLİRİM. SATIN ALIM GERÇEKLEŞTİRMEDEN ÖNCE ÜST KISIMDA BULUNAN ÖRNEK İÇERİKLERİMİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Diğer Makale - İçerik
Video İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net