• Giriş
  • Kayıt Ol

yazarneyazar

İsim
: Tansu K.
Kayıt Tarihi
: 1 Mart 2022
Son Giriş
: 2 yıl

Standart Yazar


Hakkımda

Merhaba ben İstanbul üniversitesi ekonometri bölümü mezunuyum. Yazarak üretiyor olma imkanı sağlayan bu platformda beni yeni araştırma konularına teşvik edecek makaleler yazacağım için çok heyecanlıyım. Okumayı, yazmayı, gezmeyi sever. Yurtiçi,yurtdışı gezileri, politika, magazin, doğa turları, yemek, hayvanlar, spor, sağlık, kişisel bakım, sahne sanatları, tiyatro, katkısız gıdalar, kırsala göç konular ilgi alanlarım.


Türkçe Makale Siparişi: 6.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Disiplinli bir şekilde gününde teslim edeceğim makalelerinizi yazarken öncelikle konu ile ilgili kapsamlı bir araştırma yapıp okumaktan keyif almayacağım hiç bir yazıyı sizlerle paylaşmıyorum.Güncel konuları yakından takip ederek okuyucunun isteklerine yönelik yazmak en dikkat ettiğim hususlardan.

  İşimi kısa sürede ve talebinize uygun bir şekilde bitirebilmem adına Taleplerinizi açık ve anlaşılır bir şekilde bana iletmeniz benim için çok önemli. 
 Akılda kalıcı haberler,Son trendler, kitle analizi, konu ile ilgili kapsamlı araştırma ve özgün içerikler için doğru kişi ile baplantıya geçtiniz:)

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
Ürün Yorumu
Diğer Makale - İçerik
Video İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net