• Giriş
  • Kayıt Ol

yazanel

İsim
: Berna Ö.
Kayıt Tarihi
: 27 Ağustos 2021
Son Giriş
: 3 yıl

Standart Yazar


Hakkımda

2009 senesinde şiir yazmak ile başlayan yolculuğum, devam eden yıllarda çeşitli edebiyat dergilerinde makale ve şiirlerimin yayınlanmasıyla sürdü. Bu süreçte, kalemim özgün tarzını buldu. Şiir'in önemli mihenk taşlarından biri olan ses ahengine makalelerimde de çok önem veririm. Bu önem; makalelerime kendine has bir ritim katarken, okuyucuya akıcı bir okuma sunuyor. Resim, sinema, sanat tarihi, tiyatro konularında makale yazmayı seviyorum, bunun yanında ekoloji, sürdürebilir yaşam, hayvanlar ve bitkiler hakkında güncel içerikler üretmeyi faydalı buluyorum. içerik.net üyeleriyle yazma serüvenimin kaliteli içeriklerle, sürdürülebilir bir eyleme dönüşeceğini düşünüyorum.


Türkçe Makale Siparişi: 6.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Üreteceğim içerikler; almak istediğiniz hizmetle okuyucu arasındaki köprü görevindedir. Köprünün sağlam olması öncelikle sağlam dil bilgisi ve yazım kurallarına bağlıdır. Seo uyumlu, özgün içerikler ise kullacıların bu köprüyü tekrar kullanmasını sağlar. 

Makalelerimi yazarken öncesinde giriş gelişme sonuç iskeletini oluştururum. Ana konumuzla uyumlu kelimeleri belirler, malake içerisine entegre edebilmek adına yazım sürecim boyunca bu kelimelerden yararlanırım. Uzun anlatımı olan makaleleri kesinlikle uygun paragraflar ya da alt başlıklar halinde yazarım ki, içeriğin odağı korunsun.

Taleplerinizi bana açık ve net bir şekilde ilettiğiniz sürece özgünlük ve dil bilgisi kaliteli içeriklerin üretilmesinde güzel bir iş birliği yapmış oluruz.

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
Redaksiyon
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net