• Giriş
  • Kayıt Ol

yasinkara

İsim
: Yasin K.
Kayıt Tarihi
: 5 Aralık 2018
Son Giriş
: 4 yıl


Hakkımda

Blog Yazarlığı eğitimi, İşiniz İçin Sosyal Medya eğitimi, Arama Motoru Optimizasyonu eğitimi aldım ve sertifikam var. Aynı zamanda Google Dijital Atölye eğitimi alıyorum. Google Dijital Atölye de anahtar kelimelerin önemi belirtilmektedir. Siteniz için uygun makale koşullarını sağlayabilirim. Bunun dışında 2015 den beridir kendim ve bazı sayfalar ile içerik çalışmasında bulundum.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

"yasinkara" Örnek İçerikleri

  • Hakan Muhafız

Hizmet Açıklaması

Öğrenci olduğum için araştırma yapabilecek zamanımın olduğunu düşünüyorum. Bu nedenle sizin vermiş olduğunuz istekler doğrultusunda zamanında, konu bütünlüğü sağlanmış, sitenize yönelik en uygun içerikleri üretebileceğimi temin ederim. Aynı zamanda yapacağım hazırlamış olduğum içerikten sonra da benimle tekrardan çalışmak isteyeceğiniz düşünmekteyim.

Beni sizin için uygun kılabilecek özelliklerim olarak ise aldığım sertifikalar (Blog yazarlığı, İşiniz İçin Sosyal Medya) ve halen devam etmekte olduğum Google Dijital Atölye eğitimim sayesinde istediğiniz içeriğe uygun anahtar kelimeleri yerinde kullanarak sitenizi diğer sitelerden ön planı çıkarmayı hedefliyorum.

İşimi özenle yapacağımdan emin olabilirsiniz.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Liste İçerik
Meta Açıklaması
Ürün Yorumu
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net