yasin19

İsim
: Yasin N.
Kayıt Tarihi
: 21 Şubat 2021
Son Giriş
: 1 yıl


Hakkımda

Makine Mühendisliği son sınıf öğrencisiyim. Yenilenebilir enerji ve Termodinamik alanında uzmanlaşmaktayım. Aynı zamanda psikoloji , felsefe ve din konularında küçüklükten itibaren ilgim nedeni ile bilgi birikimine sahibim . Yüksek lisans hazırlık sürecinde olduğum için kendi alanımda çalışmalar yapmaktayım . Türbinler , lüleler , kompresörler ve enerji çevrimleri üzerine çalışmalarıma devam etmekteyim.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

İstekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda özgün içerik üretebilirim. Sizlerden istediğim makalenin içeriğini detaylandırın. Dilin sade, anlaşılır ve akıcı olmasına dikkat ederim.Bu yüzden oluşturduğum makaleleri yazarken ve yazdıktan sonra defalarca kontrol ederim.

Neden Beni Seçmelisiniz?

Mühendislik eğitimi almam dolayısıyla seri sorun çözebilme yeteneğine sahibim. Benden istenilen içeriği olabildiğince detaylı bir şekilde araştırıp , istenilen makelenin hangi konulara ne ölçülerde önem verdiğini detaylı bir şekilde araştırdıktan sonra kendimin ve sizlerin içerisinde en ufak bir şüphe kalmayacak şekilde eksiksiz bir şekilde oluşturmaktayım. 

Seo tekniğine uygun şekilde içerik üretebilmekteyim.  Aynı zamanda kilit kavramlar ve kelime anaizlerini çok iyi şekilde yapabilmekteyim. 

 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Kategori Açıklaması
İnceleme İçeriği
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.