yasemindalli

İsim
: Yasemin D.
Kayıt Tarihi
: 30 Eylül 2020
Son Giriş
: 2 yıl


Hakkımda

Merhabalar, ben Yasemin Dallı ODTÜ'de Kamu Yönetimi okuyorum. Yaklaşık 3 yıldır devamlı olarak bilimsel makaleler yazıyorum, bunun yanında bloglarda da moda,tasarım,kitap,kültür, yemek, pazarlama, reklam ve tanıtım üzerine yazılar yazıyorum. İngilizce makalelerime de Türkçe makalelerim kadar çok güveniyorum. İngilizce çeviriler de yapıyorum, bilimsel ve günlük yazılar dahil olmak üzere. Sosyal medya içerikleri ve Web Sitesi türlerinde kendime çok güveniyorum. Siz değerli icerik.net üyeleri ile birlikte iyi ve sürekli işlere imza atacağımıza inanıyorum. İyi günler.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Merhabalar, talepleriniz doğrultusunda seo uyumlu, tamamen özgün şekilde içerik üretebilirim. Sizlerden tek talebim içerik siparişi verirken tüm detayları baştan sona net bir şekilde bana iletmeniz olacaktır. İçeriklerinizi hazırlarken konu bütünlüğüne göre giriş-gelişme-sonuç mantığına uyan içerikler hazırlamaktayım. Ayrıca belirli alanlarda paragrafa bölerek okunabilirliği arttırmaktayım. Bunların dışında farklı yazım taleplerinize de uyum sağlayabilirim. İngilizce ve Türkçeyi ana dilim olarak kullanmam sebebiyle, çevirilerinizde de gayet akıcı ve anlaşılır içerikler üretiyorum.
İşimi gayet disiplinli bir şekilde yürütüyorum, aynı zamanda zaman konusunda da çok özenliyim. Özgün, anlaşılır ve istenilen şekilde seo uyumlu, sayada kalma sürenize olumlu etki edecek içerikler hazırlıyorum. İstekleriniz doğrultusunda başarılı ve güzel bir çalışma yürüteceğimize eminim.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
CV - Önyazı
Çeviri Hizmetleri

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.