yasemin22

İsim
: Yasemin E.
Kayıt Tarihi
: 27 Eylül 2021
Son Giriş
: 1 ay


Hakkımda

HUKUKİ OLARAK HER TÜRLÜ DANIŞMANLIK İÇİN MAKALE YAZABİLİRİM. DETAYLAR İLETİŞİME GEÇİLDİĞİ TAKTİRDE VERİLECEKTİR. AMACIM DANIŞMANLIK OLUP DİLEKÇE YAZIMI DEĞİLDİR, DİLEKÇE YAZILMASI İSTENİLDİĞİNDE AYRICA GÖRÜŞÜLECEKTİR. ALAN: AİLE HUKUKU, MİRAS HUKUKU, GAYRİMENKUL HUKUKU, CEZA HUKUKU, BORÇLAR HUKUKU KİRA SÖZLEŞMELERİ, TAHLİYE İŞLEMLERİ, KİRA TESPİT İŞLEMLERİ, VASİYETNAMELER, VASİYETİN TENFİZİ, GAYRİMENKULLERDE ORTAKLIĞIN GİDERİLMESİ, CEZA HUKUKUNDA ADLİ İŞLEMLERİN NASIL YÜRÜTÜLDÜĞÜYLE İLGİLİ BİLGİLENDİRMELER VS.


Fiyat Tarifesi: 5.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

"yasemin22" Örnek İçerikleri

  • Kat karşılığı inşaat sözleşmesinde bilinmesi gerekenler

Hizmet Açıklaması

HUKUKİ OLARAK HER TÜRLÜ DANIŞMANLIK İÇİN MAKALE YAZABİLİRİM. DETAYLAR İLETİŞİME GEÇİLDİĞİ TAKTİRDE VERİLECEKTİR. AMACIM DANIŞMANLIK OLUP DİLEKÇE YAZIMI DEĞİLDİR, DİLEKÇE YAZILMASI İSTENİLDİĞİNDE AYRICA GÖRÜŞÜLECEKTİR.

ALAN: AİLE HUKUKU, MİRAS HUKUKU, GAYRİMENKUL HUKUKU, CEZA HUKUKU, BORÇLAR HUKUKU 

KİRA SÖZLEŞMELERİ, TAHLİYE İŞLEMLERİ, KİRA TESPİT İŞLEMLERİ, VASİYETNAMELER, VASİYETİN TENFİZİ, GAYRİMENKULLERDE ORTAKLIĞIN GİDERİLMESİ, CEZA HUKUKUNDA ADLİ İŞLEMLERİN NASIL YÜRÜTÜLDÜĞÜYLE İLGİLİ BİLGİLENDİRMELER VS. YAPILACAKTIR. AYRICA TALEBE BAĞLI DİĞER İŞLEMLER DE ANLAŞMAYA BAĞLI OLARAK GENEL ŞARTLARDA DEĞİŞİKLİKLER YAPILABİLECEKTİR.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Ürün Açıklaması
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.