• Giriş
  • Kayıt Ol

yasar6

İsim
: Yaşar D.
Kayıt Tarihi
: 5 Ocak 2022
Son Giriş
: 2 yıl

Standart Yazar


Hakkımda

Sağlık alanında eğitim almış, engelli bakım hizmetleri vermiş bu konuda bilgi birikim sahibi ve basit, ilgi çekici bir anlatımı olan bir içerik yazarı olarak sizlere hizmet sunabilir bu alanda özgün içerikler üretebilirim. Sinema, tiyatro, kitaplar vb. sanat alanları hakkında bilgi içerikleri üretebilirim. Olaylara bakış açım ve örneklendirme yeteneğim içerikleri daha ilgi çekici kılıp sosyal alanda pasif reklam olarak ağızdan ağıza yayılacağını temin ederim. Okuyucunun duygu kontrolünü ele alabileceğimi biliyor ve yönlendireceğimi düşünüyorum. Yazılanlar okuyanı harekete geçirmedikçe görevlerini yerine getirmiş olmaz. Harekete geçmek için benimle çalışabilirsiniz.


Türkçe Makale Siparişi: 6.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

 

  Sağlık alanında eğitim almış, engelli bakım hizmetleri vermiş bu konuda bilgi birikim sahibi ve basit, ilgi çekici bir anlatımı olan bir içerik yazarı olarak sizlere hizmet sunabilir bu alanda özgün içerikler üretebilirim. 

  Sinema, tiyatro, kitaplar vb. sanat alanları hakkında bilgi içerikleri üretebilirim. 

  Olaylara bakış açım ve örneklendirme yeteneğim içerikleri daha ilgi çekici kılıp sosyal alanda pasif reklam olarak ağızdan ağıza yayılacağını temin ederim. Okuyucunun duygu kontrolünü ele alabileceğimi biliyor ve yönlendireceğimi düşünüyorum. 

  Yazılanlar okuyanı harekete geçirmedikçe görevlerini yerine getirmiş olmaz. Harekete geçmek için benimle çalışabilirsiniz.

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Web Sitesi İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Liste İçerik
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net