yaren_kaya

İsim
: Yaren K.
Kayıt Tarihi
: 8 Mart 2021
Son Giriş
: 4 ay


Hakkımda

3 yıldır internet üzerinden makale yazarlığı yapıyorum. Edebiyat, sanat, diyet, spor, hizmet, zayıflama, kitap, hukuk ve blog yazıları gibi alanlarda yazılar yazıyorum. Aynı zamanda da hukuk öğrencisiyim ve bundan ötürü de yazmak hayatımın bir parçası. Bu anlamda Web sitemize güzel kazanımlarda bulunacağıma inanıyor ve yazıma konusunda kendime güveniyorum. Bunlardan ötürü sizlerde kaliteli ve özgün içerikler yapıyorsanız beni tercih edebilirsiniz.


Fiyat Tarifesi: 2.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Talepleriniz doğrultusunda, seo uyumlu kaliteli ve özgün içerikler üretebilme kabiliyetine sahibim. Sizlerden ricam siparişlerinizde detayları atlamadan bana iletirseniz çok iyi olacaktır. İçeriklerinizi konuya uygun şekilde olan alt başlıklar ile hazırlıyorum. Aynı zamanda kısa paragraflar kullanarak okunabilirliği arttırıyorum. Amlatımı çeşitli örneklerle de zenginleştiriyorum. Bunların yanında sizin de bir talebiniz olursa ona göre eklemeler de yapabilirim.

Neden ben?

Hayatımın normalde de yazmak üzerine kurulması nedeniyle kaliteli içerikler üretebilen ve bir disiplin içinde çalıştığım için işleri aksamadan yapabilen bir yazar olduğum için bu şekilde bir yazar arıyorsanız çalışma sürecinizi birlikte gerçekleştirebiliriz.

Özgün ve okunabilir içeriklerin sitenize sağlayacağı faydalar ise:
- Seo açısından sitenizi güçlü kılar.
- Yeni ziyaretçiler kazandırır.
- Sadık bir okuyucu kitlesi edinirsiniz.
- Sayada kalma sürenize olumlu etki eder.

 

 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
CV - Önyazı
Ürün Yorumu
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.