yakup_guzey

İsim
: Yakup G.
Kayıt Tarihi
: 11 Eylül 2018
Son Giriş
: 7 ay


Hakkımda

Daha önce bir çok sitede makale yazarlığı yapma tecrübem bulunuyor. Spor, Teknoloji, Gündem, Psikoloji hakkında ağırlıklı olmak üzere bir çok hazırladığım içerik bulunmakta. Her alanda yazılar yazabilme hedefimden dolayı öğrenime oldukça açık biriyim. Yazarlık alanında kendimi geliştirmek ve güzel içerikler üretmek daima en büyük hedefim. Her konu da özgün ve açıklayıcı yazılar yazmaya özen gösteriyorum. Küçük yaşlarda benim için başlayan yazarlık sevgisi, ilerleyen yaşlar da yavaş yavaş bu işe yönelmemi sağladı. Öğrenmeye açık ve meraklı, yazarken zevk alan bir kişi olmamdan dolayı buradayım. Üreteceğim içerikleri istenilene en yakın şekilde hazırlamaya gayret ederim. Yazılarımın SEO uyumlu ve akıcı olmasına önem vermekteyim. %100 özgün içerikler üreteceğime emin olabilirsiniz.


Fiyat Tarifesi: 1.50 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Tamamen özgü ve SEO uyumlu makaleler yazıyorum. Alıntı yapmak, kesit almak vb. hususlar benim iş tanımımda bulunmamaktadır. Verilen işleri içeriğine uygun, açıklayıcı ve derin bir şekilde yapmaya özen gösteriyorum. Disiplinli ve titiz çalışmayı her zaman ön planda tutuyorum. Spor, Gündem, Teknoloji, Psikoloji ağırlıklı olmak üzere istenilene en uygun şekilde içerikler hazırlayabilirim.

SEO uyumlu içerikler, hem okuyucu kitlesinin artması adına, hem de üst sayfalarda görünmek adına büyük önem taşımaktadır. Makale siparişlerinin detaylı bir şekilde belirtilmesi, en uygun içeriği hazırlayabilmek için en önemli kuraldır.

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları(2)

bisozluk
17 Eylül 2018 02:14 tarihinde gönderildi.

başarılı :)

burhan_acikgoz
20 Eylül 2018 16:37 tarihinde gönderildi.

Teşekkürler