yagmur7

İsim
: Yagmur Y.
Kayıt Tarihi
: 29 Ağustos 2020
Son Giriş
: 2 yıl


Hakkımda

Lise hayatımdan itibaren sinema ve televizyon üzerine eğitim aldım. 2013 yılından beri ise profesyonel hayatımı dijital içerik üretimi, platform ve ekip yönetimi üzerine devam ettiriyorum. Özellikle, sağlıklı beslenme, bitkisel bazlı beslenme, tabii ki sinema, seyahat, oyun ve teknoloji üzerine yazmayı seviyorum. Ama içerik üretiminin araştırarak, boşluk bırakılmadan her konuda yapılabileceğini biliyorum. Video ve her kategoride yazılı içerik üretebilirim. Birlikte uzun süreli ve devamlılıklı iş birliği yapabileceğimizi umuyorum. Sevgiler


Fiyat Tarifesi: 5.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Stratejiniz doğrultusunda markanıza özel tamamen özgün ve yaratıcı içerikler üretebilirim. İsteklerinizi net iletmeniz, kısa sürede beklentilerinizi karşılayan bir içerik oluşmasını sağlayacaktır. Yazım dili ve içeriğin türünü talebinize göre şekillendirebilirim.

Neden Ben? 

Profesyonel hayatımın tamamını çeşitli türlerde içerik üreterek ve içerik stratejisi oluşturarak geçirdim. Bir çok farklı kategoride marka ile çalıştım. Zamanında, sorunsuz ve beklentilerinizi karşılayacak bir içerik yazım süreci için birlikte çalışabiliriz!

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Liste İçerik
Redaksiyon

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.