yagmur1

İsim
: Yağmur Ç.
Kayıt Tarihi
: 22 Haziran 2020
Son Giriş
: 2 yıl


Hakkımda

Okuduğum kitaplar ve yazdığım kompozisyonlarla kendimi kelime kullanma ve yazı yazmada çok geliştirdim. Hukuk fakültesi 3. sınıf öğrencisiyim. Bölümüm dolayısıyla farklı konularda okuma imkanı buluyorum. Bu site sayesinde aldığım işlerle de kendimi geliştirmek ve yeni konularda yazma tecrübesi kazanmak istiyorum. Yazdırmak istediğiniz yazılarda güzel sonuçlar elde edeceğimize inancım tam. Her türlü yazı için iletişime geçebilirsiniz.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Vermek istediğiniz siparişlerde isteklerinizi açıkça tarif etmeniz iki tarafın memnuniyeti için çok gereklidir. Yazacağım yazılarda önceliğim istekleriniz olacak. Sonrasında konu hakkında araştırma yapıp ince ayrıntılarını anladıktan sonra özgün eserler ortaya çıkarmaya çalışacağım.

NEDEN BUNCA YAZAR ARASINDAN BENİ SEÇMELİSİNİZ?

-Lisede ve üniversitede farklı farklı konularda kompozisyon yazma imkanı buldum.Böylece kelime kullanımım kuvvetlendi ve kendimi iyi ifade edebilmeyi öğrendim.

-Vereceğiniz siparişlerde yazacağım yazılarda beklentinizi kesinlikle karşılayacağım. Okuyucu kitlenizin ilgisini çekecek yazılar yazacağımdan hiç şüpheniz olmasın.

-Disiplinli ve dakik bir insanım. Verdiğiniz siparişlerin vaktinde teslim edildiğini göreceksiniz.

- Her daim gündemi takip ediyorum. 

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
CV - Önyazı

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.