• Giriş
  • Kayıt Ol

writerzey_

İsim
: Zeynep N.
Kayıt Tarihi
: 12 Mayıs 2023
Son Giriş
: 11 ay

Standart Yazar


Hakkımda

Merhaba, ben Zeynep. Radyo Televizyon Sinema bölümü mezunuyum. Şuan çalışmaktayım ve ek olarak ürün tanıtım yazıları yazmaktayım. İngilizce biliyor ve konuşabiliyorum. Kalemim güçlüdür. Bazı önemli alışveriş sayfaları için yazılar yazıyor ve buna bayılıyorum. Sizler için en iyi şekilde yazılar yazmaya hazırım. Dilerseniz ingilizce dilinde yazabilirim. Konuyu bana verin istediğiniz kriterleri belirtin ve ben de zamanın da sizlere teslim edeyim. Reklamcılık benim alanım. Mesleğimi seviyorum ve kendimi geliştiriyorum. Disiplinli , dakik ve başarıyı hedefleyen biriyim.


Türkçe Makale Siparişi: 6.00 TL İngilizce Makale Siparişi: 10.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Gerekli şekilde sizler için yazarak, steğiniz üzerine özgün bir şekilde kendi kelimelerim ile seo içerikli yazılar oluşturabilirim. Talep ettiğim şey ise bana yazılacak olan konu ile ilgili net bir şekilde tüm detayları belirtmeniz olacaktır. İçeriklerinizi hazırlarken aynı zaman da uygun ve yaratıcı başlıklar kullanmayı hedef ediniyorum. Ayrıca belirli paragraflara bölerek okunabilir bir şekilde yazıyorum. 

 

Neden ben?

İçerik yazma becerisine sahibim ve ayrıca deneyimliyim. Disiplinli ve dakik olmayı çok fazla önemserim. İşimi ciddiye alırım. Mesajlara anında geri dönüş sağlayarak istek ve taleplerinize göre yazılarımı özenle hazırlarım. 

 

Özgün ıçeriklerin sitenize sağlayacağı faydalar ise;

Merak uyandırır. 

Yaratıcı ve farklı bulunur. 

Okunurluğu arttırır. 

Keşfedilir. 

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
Çeviri Hizmetleri

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net