• Giriş
  • Kayıt Ol

writerdamla

İsim
: Damla T.
Kayıt Tarihi
: 22 Mayıs 2022
Son Giriş
: 2 yıl

Standart Yazar


Hakkımda

Ben sosyoloji mezunu ve 1 sene hazırlık okumuş bir yazarım. İngilizce dil bilgim oldukça ileri seviyededir. Online ve yüz yüze öğretmenlik tecrübem var. Typelish.com sitesinde yazılar yazıyorum. Staj sonunda bir yazarlık sertifikası ile ödüllendirileceğim. Bunun için haftada 2 yazı yazıyorum. Konular sosyal içerikli oluyor. Ancak bir konu sınırlaması yok. Aktif olarak yazı yazmayı seviyorum. Bir kız çocuğu annesiyim.


Türkçe Makale Siparişi: 25.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Edebi türde makale yazarım. Örneğin; hikaye, masal, şiir, deneme, kompozisyon. Web sitelerine içerik hazırlayabilirim. Ayrıca blog yazıları da yazabilirim. Zaten yaptığım stajda blog yazıları yazıyorum. Türkçe- İngilizce çeviriler yapabilirim. Bunun için bana yeterli vakit verirseniz iyi bir iş çıkaracağımdan emin olabilirsiniz. Tez ödevi olan öğrencilerin yerine tez yazmıyorum. Bana doğru veya etik gelmiyor.

Yalnızca ilgimi çeken işleri kabul ediyorum. Reklam yazıları bana uygun değil. Çünkü bana oldukça sıkıcı geliyor. Severek yazacağım makale siparişlerini büyük bir zevkle hazırlayabileceğime inanıyorum. İsteklilik benim için olmazsa olmazdır.

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Web Sitesi İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Çeviri Hizmetleri
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net